Massey Ferguson

spasoje @ IMT je 16 cola, dobio jesenas nove raonike, nije se ni jedanput zagušio a još bolje radi sa onim tanjurima samo malo su mi skupi, ore i ovako dobro. Dobro drži dubinu i samo gas.

Ni meni nisu jasne razlike serije 31xx i 36xx
 
ja sam pokusavao moj skiadti jer mi je curio ali posto je bilo pristupacno zakrpiti nisam moras zadici kabinu dosta da bi ga svukao pa kako sta kaci ti raskacini nije komplikovano popustis tufere nosace kabine i polako zadizi obrati paznju na kablove i sajle mozda neces morati raskacinjati ako poskidas nazad ravodnik hidraulicni i vadis ga sa zadnje strane jos lakse bi bilo da skines i ramena hidraulike zajedno sa plocom onda ne moras zadizati toliko
 
Ima li neko informacije ili iskustva sa Massey Ferguson 699?Planiram da mijenjam traktor pa sam naisao na jedan 699 u solidnom stanju,na oko djeluje odlicno no ne znsm nista o njima,glavno je da nema nikakve elektronike.Cijena je 9000e a godiste 1985.

Poslato sa Samsung Galaxy
 
Vazdan dihtunzi,menjac,mislim da ga i neki zupcanik zajebavao ...dizao mu je temperaturu u oranju covek nakraju orao sa rakulom....
 
To je onda ili loša sreća ili nije ništa baš sam znao da riješi. Svi zaziru od elektronike , a baš se elektronika najmanje kvari na traktorima i kad se pokvari manji je problem nego recimo mjenjač ili hidraulika ili diferencijali i slično .
 
To ti je kada ode covek da pazari traktor a ne zna ni p od pogleda...
Kao sto je jedan clan rekao traktor sa elektronikom se popravi za cas
 
Nije 100% sigurno, još se premišljam, neke stvari kod njega me strašno nerviraju, posebno loši rikverci, (jedan prebrz za brdo, drugi spor do besvijesti) i strašno mali ajnšlag koji mi pravi velike probleme (nedavno sam probao Same Jaguar 95, traktor ko bager i duži od Zetora 80cm a mnogo okretniji je od njega). Jedino me za njega vežu jeftini dijelovi i lako održavanje, 7745 sa 10+10 mjenjačem (onaj sa reverzerom) bi bio idealna zamjena ali su van svake mjere skupi a i jako rijetko se pojave.
 
Ljudi, ko ima rashodovanih maseja? Treba mi felna od 42''.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Treba mi druga felna, ova moja pucala vec par puta. Moje su vec 42''.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Nazad
Vrh