Massey Ferguson

Momo pusti barabe,nema prednju vuču.:osmeh:
Nisam proveravao napom,mislio sam da ako bi napon bio slabiji,sve bi brljavilo.Nisam ga prao.
Ako ne uspem sam,moraće malo kod električara.
Bojčetiću,bi' ja,al' ne daju mi komšije.:osmeh:

- - - - - - - - - -

Rešen problem.
Dok sam stavljao nov akomulator,slučajno video da je buksna na minus klemi jako loša,tj pola licni od žice nije u njoj.Zamenio je i sve normalno radi.Znači problem je bio u masi.
 
Jedno pitanje zasto su kod nas nove serije masseya tako malo zastupjene je problem sa zastupnicima ili nesto drugo
 
Kod nas u selu ima 4 novija maseja, 5475, 6612, 6616 i mislim 8480 (on je stariji, 2004-2005 god.) i samo taj 8480 je imao nekoliko problema, ne znam sve kakve probleme je imao ali znam da mu je na oko 4000 sati stradao menjač. Ovaj 6612 je u mom komšiluku i čovek sve radove sa njim radi, od setve sa kombinacijom žitna sejalica+rotodrljača od 3m pa do oranja i traktor radi bez greške. Meni je ta serija 66xx prelepa ali je izgleda više nema, sad ima neka 67xx koja je skupa ko otrov i guraju neku global seriju koja je jeftina al nije ni za k...
 
Zvao sam ga ali nije bio dostupan pa sam dobio broj od drugog Bata iz Sakula s njim sam se dogovorio a kad sam se snjim dogovorio posle sam dobio poruku da je dostupan pa posle nisam hteo da menjam dogovor ali ti hvala još jednom za broj.
 
Zovi u rr glass Starčevo,nije skuplje od 5000 sa kederom,nađi broj na netu...dobri su i cenovno i kvalitetom..orginal staklo je oko 300e sa kederom,mislim na agco parts

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ima li neki dobar majstor za elektroniku od hidraulika na MF 3060.Trenutno je na popravci ali nisam siguran da će majstor moći da je sredi.Crkla je jer je prepunjavao alternator.
To je onaj Bosch kompijuter u kabini desno.Ako neko zna neka napiše ovde ili neka pošalje u PP.
 
Nazad
Vrh