Massey Ferguson

Trebao bi da menjam filter volana.
Da li samo odvrnem onu "flašu"tj zastita ili ima jos neka caka?

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Imam problem sa MF 3630. Kontrole za hidrauliku ne rade, neće da diže na kontrole u kabini ni na blatobranima. Diže jedino preko onog razvodnika ispod izlaza za hidrauliku. Da li je neko imao sličan problem?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Imam problem sa MF 3630. Kontrole za hidrauliku ne rade, neće da diže na kontrole u kabini ni na blatobranima. Diže jedino preko onog razvodnika ispod izlaza za hidrauliku. Da li je neko imao sličan problem?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Meni se to jesenas desilo, doduse kod mene nije hteo ni preko tog razvodnika. Osiguraci bili svi okej, zice isto, na kraju uzeo skinuo kleme i ocistio ih i nasprico sa onim plavim sprejom kleme, vratio i posle toga sve bilo normalno radilo podizanje.
 
Pregledaću sutra detaljnije, nadam se da nije neki ozbiljniji kvar.
Hvala!
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Imam problem sa MF 3630. Kontrole za hidrauliku ne rade, neće da diže na kontrole u kabini ni na blatobranima. Diže jedino preko onog razvodnika ispod izlaza za hidrauliku. Da li je neko imao sličan problem?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


komp hidraulika se pali na pobudu sa alternatora..ako dovoljno ne puni,nece ga pokrenut...da li svijetli lampica akumulatora mozda?
obrtomjer radi?
 
Imam problem sa MF 3630. Kontrole za hidrauliku ne rade, neće da diže na kontrole u kabini ni na blatobranima. Diže jedino preko onog razvodnika ispod izlaza za hidrauliku. Da li je neko imao sličan problem?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Nedavno sam menjao regler na alternatoru ,lampica punjenja je počela da svetli .Dok nisam promenuo regler ,nisam mogao da koristim hidrauliku.
 
Problem je skoro rešen. Kaiševi na alternatoru su se opustili i kontakt na buksnama na alternatoru nije bio najbolji. Hvala svima!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Imam još jedan problem. Sad je u pitanju kvačilo. Kada je traktor hladan, kvačilo propada i tek pri kraju se oseća mali otpor. Dok je hladan, teško se ubacuje u brzine. Kada se ugreje, sve radi kako treba. Prošle zime nisam imao ovaj problem, tek od nedavno se pojavio ovaj problem. Znači traktor mora da radi par minuta da bi moglo da se ubaci u brzini. Da li je možda problem ulje?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pitanje ?
Da li neko zna koliki pritisak treba da je u dynashift ublaživaču ?

 
Pa pise na njoj. Oko 20bara.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nisam gledao da li nešto piše na njoj .Sada sam našao u radioničkom .Ne znam Engleski ali mislim da je oko 9 bara.Možda je za ublaživač udara u hidraulici 20 bara ?

 
Kaze ti da se kontrolise svakih 6mjeseci, tlak ti je 9 bara + - 1 bar. Dolje podebljanim slovima ti pise: UPOZORENJE , kad je motor zaustavljen , u akumulatoru imas 17 bara tlak kratko vrijeme. Ako odmah po zaustavljanju motora moras pristupiti sa radom na akumulatoru oprez pri popravci.
 
Pise da je na 9 bara. Na svakoj boci pise. Uglavnom je prefarbano pa se ne vidi.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
MF 3080 sa kompresorom od brene
8d2e8ca2df29-1920x1080.jpg
 
Nazad
Vrh