Massey Ferguson

Jel ima neko link sa pristupom ili kljuc za mf ili agco online katalog npr epsilon? Imam i neki skinut ali ne vazi kljuc. Ili lozinku za agco partsbook?
 
Jel ima neko link sa pristupom ili kljuc za mf ili agco online katalog npr epsilon? Imam i neki skinut ali ne vazi kljuc. Ili lozinku za agco partsbook?
Ja sam nalazio na ruskom sajtu (rutracker) torrent koji ma taj epsilon katalog, potrazi tamo pa skini torent, malo je veci fajl cini mi se, skoro 10GB... Ako imas problem javi mi se na PP pa cu da ti ispricam kako da skines... Mislim cak i da imam negde skinut taj epsilon, ali dzabe kad ne mogu da ti posaljem, veliki je bas fajl...
 
Da li imaš ključ za epsilon ?Nije problem da ga skineš nego da ga aktiviraš.
 
Da li imaš ključ za epsilon ?Nije problem da ga skineš nego da ga aktiviraš.
pa taj koji sma skino mislim da je radio, tj. imao je crack...ne secam se bas sad, bilo je odavno... potrazi na rutracker sajtu, skini torrent, mislim da u njemu imas i crack da se aktivira... E sad, ako ti treba online pristup, to nisam video, ovo sto ja pricam je offline verzija..
 
Odavno sam skidao i koristio epsilon .Ključ sam dobijao od Ukrainca koji je postavio epsilon na rutraker.
 
ond koristi ovaj username/password sto je Momo stavio, to ce da radi verovatno... stvarno se ne secam kako sma ga tacno crack-ovao i kako sam ga pokretao ali sma skoro 100% siguran da je crack bio deo torrenta i da ga nisam odvojeno nabavljao...
 
Nemam potrebe da tražim po netu pošto mi je Ukrajinac poslao katalog za MF 3120 u pdf-u.
 
Imam problem sa tasterom za brzinu na MF3630. Radi kada ga stisnem i držim, traktor ubrza sve brzine. Kada pustim, taster ostane u upaljenom položaju ali traktor uspori sve brzine. U pitanju je 8*2 power shift menjač. Da li rasklapati taster ili je problem u žicama?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Mali i veliki
5b54cc91d8831caf316978ad02d6f05c.jpg
1dbe311fbe0f17eda3103237309cd6b6.jpg
23b2bde4fc83a174e9675b24cc9c0bbb.jpg
b975e6ee8ad4e1d906fed69e920f1357.jpg


Послато са motorola one помоћу Тапатока
 
Da li neko ima knjigu uputstava za Massey Ferguson 3630? Probao sam pretragu na internetu, ali nisam uspeo. Hvala unapred!
 
Hvala! Ovo isto sam uspeo da nađem, ali nije kompletno.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh