Massey Ferguson

Nije slabo na ova tri klina. Vucem redovno cisternu 7000L jedna osovina bez ikakvih problema.
montoya nije golubar radio. Nemoze da postigne od narudzbina za inostrano trziste :haha:
 
Ljudi pocela je da mi se pali lampica za eko kardan kad mi je iskljucen a kada radim sa kardanom ona svetli pored standardne.
1614503db853bdd50981edce9c368db5.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Zar nije opasno da se neko nalazi u prikolici dok siliras. Ovdje je covjeku otpao dio noza i izasao napolje sa masom, samo je prosjekao stranicu na zmajevki.
 
Jel kroz ove zavarene ploče idu šarafi jer kako mi se čini ako planiraš nekakve klinove da jedan ne može proći od osovine kardana a drugi od osigurača donje poteznice?
 
Tako je Bobo,idu šarafi jer ima malo mesta o za njih.Gore gde se ubacuje vuča idu 2 klina.
 
Mi na istoj ovakvoj kuki imamo busene rupe ja mislim fabricki i tu idu bas dugacki klinovi tj provlace se kroz te rupe i ulaze u pomicnu kuku..Slikacu danas kad dodjem kuci...
dd3ab73c22fd6b83021b01efd9a44464.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Mi na istoj ovakvoj kuki imamo busene rupe ja mislim fabricki i tu idu bas dugacki klinovi tj provlace se kroz te rupe i ulaze u pomicnu kuku..Slikacu danas kad dodjem kuci...
dd3ab73c22fd6b83021b01efd9a44464.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Jel nije ovo nisko za montažu gornje vuče?Takođe koliko vidim kada se montira vuča na ovaj nosač onda ne može da se montira kardan.Možda će nekad trebati i kardan a da je neki priključak zakačen na gornju vuču(cisterna za osoku i td)
 
Nazad
Vrh