Massey Ferguson

Jesi gledao ventil gašenja ? Prvo vidi jel dolazi struja na njega , ako dolazi pokušaj da ga izvrneš , izvadiš jezgro sa gumicom i da ga onda takvog ponovo zavrneš pa pokušaj .
 
Meni se gasio tako jer mi se otkinula zica od mase ventila za gasenje tamo kod akumulatora.Najlakse ti je da direktno sa akumulatora dovedes plus i minus i probas da upalis da znas u cemu je problem

Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока
 
Meni je na 3085 procureo el.ventil za gašenje..jel skidao neko i koja je procedura za reparaciju? Može u dizel servis ili nov?

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Menjao sam ja proletos.90 e nov
b42099f8ed238a79fb23e7f784ee1ef3.jpg


Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока
 
Ma daj , paše od mase auta , gdje god ide cav ili lucas pumpa . Ford , francuzi , fiati neki itd . Ima istih sa 2 zice a može i sa jednom žicom . Kod mene u radnji oko 20e.
 
Rekao mi je ovac covek da ima za 20 e ali mi bilo hitno,detelina trebala da se balira a javljali kisu pa nisam gledao na cenu

Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока
 
Zvao me majstor,kaže da je sredio kompijuter od hidraulika.Treba da ga donese da probamo,pa ćemo videti.Taman da krenem sa oranjem.:osmeh:
 
To je zato što si potkovicu okrenuo naopako - iscurela sreća. :osmeh:
Sada sam je okrenuo kako treba.:osmeh:

Jutros sam probao da ga upalim ,neće.Struja odradi svoje ,ali nešto unutra nije bilo u redu.Skinuli smo poklopac sa pumpe ,izvadili naftu koja je bila u pumpi ,prskali sa VD -om, ručno cimali opruge i polugice koje se vide ,sklopili i upalili .
 
U prirucnicima o 6160 se nalazi ovaj filter a ja ga nigde ne vidim? Gde bi trebao da bude? Hvala unapred
efab8b997536de22644cdfcb06c0b8c1.jpg
7a0f43b14e66b177e65d619a36900a46.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Da li neko sa foruma ima MF 595 sa duplom vucom?
Kako se pokazao takav traktor,potrosnja delovi.
Trebao bi raditi sve,od oranja do setve naravno sa uzanim gumama.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh