Massey Ferguson

Evo danas bio da probam da orem i jedino može da vuče iz 3S iz D na nekih 1800obrt je nekih 6.5km/h i u toj brzini lepo vuče ne muči se ne dimi, malo pre stigo kući jer je padala mala kiša pa nisam završio parcelu. Probao sam i 4S iz D ali malo mu je teško. Hvala svima na pomoći.
 
Tako vec moze. Mada mi se cini da su ti manje gume nego standardne.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Standardne su 18.4R38/14.9R28. Ali tu su negde po visini.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
E postavljam pitanje kao grom iz vedra beba,nema povezanosti sa trnutnim razmatranjem ali me interesuje jedan stvar. Massey ferguson 3655 sa oglasa iz jarka i traktor sa snimka na you tube Massey ferguson 3655 red power je isti traktor.??? Zapazio sam par detalj,nalepnica na oba prozora i bela nalepnca na levom blatobranu su skoro pa iste...Ako nekog ne mrzi neka baci pogled.




Послато са Tab2A7-10F
 
Daj link na oglas... zivo me zanima.


EDIT: Nasao. Pa ima "red power" naljepnice i vidi se da ima na zadnjim felgama kopce za duple tockove.
 
Definitivno je to taj, osim sto je ofarban... Ista im je i nalepnica izmedju zadnjih radnih svetala, sa desne strane na blatobranu jedan zeleni taster za dizanje poluga, rekao bih da je ista kriva antena, mali okrugli crveni katadiopteri na blatobranima odnazad... pa mogu vam reci da je jak taj traktor, ko ga kupi usrecice se.. :)
To je isto kao kad su u Mitrosremu kopili onog sto je postavio onaj rekord u oranju svojevremeno, zovu ga Sampion i ne moze 10 dana bez kvara!!!
 
Nije strasno,tezina terete je 7500 kg...ma da lepo izgleda ovako ofarban. Mozda je zdraviji nego polovina ovih traktor ovde ali ...ko zna .

Послато са Tab2A7-10F
 
Nazad
Vrh