Massey Ferguson

Pokušao sam po raznim uputstvima da nađem podatak, na koliko se bari šteluju dizne kod MF 3120 ? ali nisam uspeo.Jedino sam u radioničkom od MF 6180 našao ovaj podatak.Motori su isti YB .
Da li ovo znači da se pritisak šteluje na 230 bari ?

 
Postavi sliku ponovo. Ne vidi se.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Imam ja nekih podataka za MF-e. Približan model što imam je 3125 turbo 6.0d,modeli od 1986 do 1998.
Pa kaže nozzle opening pressure new/used 220 bar.
Imam i za 3090,3115,3635,3645.
 
Zamenjeni su svi ulošci na MF 3120.Jedan je bila donekle ispravna ,svi drugi su bile kao raštimovani klavir.Štelovane su na oko 215 bari.

 
gazda tvrdi da ima problem sa elektronikom e sad po mome to bi bilo hidraulika i menjac i koliko bi to kostalo da se sredi poima nemam, a motor u koje je stanje neznam. Inace cena bi mu bila oko 5000 eura a gazda tvrdi da mu se smucilo od masseya i nece ga jer nema majstor ko bi resio elektroniku.

http://reklama5.mk/AdDetails?ad=3025282
 
hidraulika i mjenjac imaju posebne elektronike...ako nevalja i jedno i drugo onda mozda je problem u instalaciji..ako je zastopan filter,takodjer moze biti problema..ako ima spene od zupcanika u filteru onda ne vrijedi niti toliko KM koliko pise da je eura...sinhron ti je 1000e komad..barem kod nas..mozda bi se negdje naslo povoljnije.
Takodjer ako je 32x32 mjenjac onda moguce da je problem mjenjaca,ne samo elektronike...16x16 su u pravilu malo manje osjetljiviji od 32x32.
gume su lose..sve u svemu izbjegavati ako nemas jos toliko para sastrane daga dovedes u red za svoje potrebe;)
 
Problem MF 6150 ...posle 1 km voznje traktor je usporavao dok nije skroz stao i onda se upalila lampica od pritiska ulja i sve komande su stale volan hidraulika...
Filteri cisti ..stavio nove nista se ne desava...

- - - - - - - - - -

Pumpa se uopste ne cuje..
Prije se cula..
 
Jeli moguce da je spojnicka osovina posto je traktor i stao...



Otiso gumigeling.
Ublazivac na kvacilu..IMG]http://i63.tinypic.com/b.jpg[/IMG

- - - - - - - - - -

2vmhtlt.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh