Massey Ferguson

Interesuje me kolko ulja ide u menjač 8110 bivši vlasnik je ako se dobro sećam rekao da oko 100lit a ja sam pre neki dan menjao i nije stalo više od 80lit. A traktor sam probao malo da odignem prednji kraj ali nije bilo više tako da sam i ispustio oko 80lit.
 
Pozdrav ljudi. Imam poblem sa mf 6160. Dakle volan mi se okrece ali tockovi ne mrdaju?da li postoji neko dotezanje na orbitolu ili mora da se skine komplet orbitol?

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
Dosao nam majstor i pronasao kvar...Osovina volana koja je nazubljena je bila ostecena i vec varena. Zubi su na njoj bili veoma potroseni i zubi su na orbitolu bas potroseni. Sutra se skida i orbitol i noosi kod metalostrugara...

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Na našem 8220 je Perkins motor sa turbinom i piše da ima oko 160ks..U radu do sad sam primjetio da je do pola gasa jako trom i nejde nikud,poslje pola gasa ide dobro,ali na tim malim obrtajima trom i jako teško kreče...

Dali netko može reč šta bi to bilo i zašto je tako ?
Ima kakve šanse da se pojača na pumpi goriva ?

Moja pretpostavka ili boš pumpa plus dizne ili slaba kompresija motora .Prvo bi skinuo pumpu i dizne i odnio bošisti.
 
Na nastavak gedore dovezen iz njive
d9428649544bc974df6c4db2a3dd2728.jpg
3166a4d2c174725064118d5ba58ed12e.jpg
6160cfadd743a8df356aa75d3bd966dd.jpg
296874274499a50529c6da774c65aab9.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Interesuje me kolko ulja ide u menjač 8110 bivši vlasnik je ako se dobro sećam rekao da oko 100lit a ja sam pre neki dan menjao i nije stalo više od 80lit. A traktor sam probao malo da odignem prednji kraj ali nije bilo više tako da sam i ispustio oko 80lit.
Trebalo bi da stane 90 lit. . Ja sam menjao pre neki dan isto izažlo oko 80 lit. ispust na 3 (tri) mesta, naravno I dva filtera zamemjena, Tolko sipano mobil agri super 15w 40 MHT ,na meraču je na gornjoj crti e sada gde mu je još 10 lit ???
 
Hvala ljudi.Ovo je avaks:osmeh: ako ne sačuvam živce,bar ću sačuvati uši i ledja,jbg. ne mož' sve.:osmeh:
Ako je neko voljan, da mi napiše brojeve Donaldson filtera za ovu seriju.Hidraulika,motor,gorivo i vazduh.
Ovi u Mikronu traže brojeve,valda ih mrzi da tipkaju po računaru.
 
32x32 ima A i B rang.
Malo sam ga vozio,pa nekako mi ima mali hod izmedju A i B jel to normalno dok se ne naviknem ili?
U svaku brzinu lepo ulazi kao i u A i B
 
Nazad
Vrh