Poljoprivredni seminari

Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Ja sam završio seminar u prvoj generaciji.
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

pa bilje da niste nista napisali nego tako sto ste se opsirno oglasili,,, jel to vredi cemu ili se gubi vreme dajte neke vase utiske ako nije problem..hvala
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Po običaju pišem opširne postove ali sam mislio da će neko detaljnije opisati.Mislim da nije gubljenje vremena pohadjati ovakav kurs i dobiti jedan program koji pomaže u vodjenju gazdinstva.Dosta jasno ljudi objašnjavaju rad sa programom kao i mogućnosti njegove praktične primene.
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Može.
Program je predvidjen za unos, pregled i proračun svih troškova (repromaterijal, amortizacija, radni sati) jednog gazdinstva i svih prihoda gazdinstva. Na kraju izračunava zaradu, ukupne troškove za svaki materijal posebno, radne sate po svakoj parceli, troškove po svakoj parceli, ukupne troškove i zarade. Program služi za ratarstvo, povrtarstvo i stočarstvo (i proizvodnju mleka).
Ovo što sam napisao deluje komplikovano, ali nije, lako se radi sa njim. Ima opcije štampanja svih rezultata, dokumenata o troškovima, prihodima, prometima partnera...
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Pozdrav svima! Ja sam član farmsoft tima i nov sam na forumu. Uključio sam se kada sam video da je otvorena tema u vezi sa našim seminarima. Sve one koji su pohađali seminare i imaju nekih nedoumica ili problema sa korišćenjem programa, molim da mi se slobodno obrate putem Agrolinka (prema uputstvima sa seminara), a takođe ću ovde rado odgovoriti na sva pitanja u vezi seminara, softvera, kvantaša.....Pozdrav svima!
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Pozdrav.
Pitanje u vezi termina za Novi Sad II, koliko sam razumeo 24. i 25.03. U koliko sati počinje i gde se održava? Verovatno ćemo dobiti i obaveštenje putem e-maila ili telefona ali kad ste već tu...
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Trenutno nisam u mogućnosti precizno da vam odgovorim, ali po pravilu koleginica obaveštava polaznike najkasnije 7 dana pre početka seminara o tačnoj satnici i mestu održavanja seminara, što znači da ćete sigurno biti kontaktirani u toku sledeće nedelje o svim detaljima.
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Za Šabac nije još uvek zakazan termin. Verovatno će biti krajem Aprila ili u Maju. Svi prijavljeni će biti blagovremeno obavešteni.
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

I? Da li je neko bio na seminaru? Kakvi su utisci? Vredi li se prijaviti? Jel seminar besplatan?
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Dobar dan,svima! :cool:

Zovem se Isidora, takođe sam deo tima Konsultantske Kuće MOJSIJEV, tako da mogu da vam odgovorim na sva pitanja koja se tiču seminara o FARM MENADŽMENTU...
Nadam se da su oni koji su ga prošli zadovoljni, a budućim polaznicima želim srećno!

POZDRAV! :cao:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Moze! :osmeh:
Mene licno interesuje misljenje svakog polaznika, tako da....izvoli ... Kakav je utisak generalno?
Sta bi dodao, a sta oduzeo? :)
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

A mene opet pa zanimaju tokovi novca!! Ko to finansira i ko su predavaci?? Cemu nam sluzi PSS? LJudi koji rade tamo primaju plate da bi nam drzali takva predavanja!
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

cukaneca je napisao(la):
A mene opet pa zanimaju tokovi novca!! Ko to finansira i ko su predavaci?? Cemu nam sluzi PSS? LJudi koji rade tamo primaju plate da bi nam drzali takva predavanja!

Poštovani Neco, sve što te zanima u vezi sa projektom "Upravljajte sa lakoćom" možeš relativno lako naći uz pomoć googla. :cool:

Ako uporediš broj agroekonomista zaposlenih u okviru PSS sa brojem poljoprivrednih gazdinstava, dobićeš odgovor na drugi deo pitanja. :cao:
 
Nazad
Vrh