Poljoprivredni seminari

Finansiranje svih projekata u okviru STAR programa je prekinuto "na pola" pa tako i ovoga. Postoji iskrena želja KK Mojsijev da se seminari ipak održe. Verovatno će ih biti na zimu ali u znatno manjem obimu.
 
Poslednja izmena:
Pa kad je tako Ivane zasto ste onda obmanjivali poljoprivrednike? il zato sto ne znate da radite posao? ili zato sto biste sebi digli cenu? il zato ?Ne razumem kako ste mogli da vodite projekat kad niste mogli da uzmete u oobzir i vase mogucnosti (znam da se ti tu nista nisi pitao ),zar niste mogli jednostavno da kazete narodu mi imamo novca da obucimo 300 polaznika i kraj, ko se prijavio prijavio ,a ne da dizete sebi cenu i da se reklamirate a posle svega PRC.milsim da niste ni trebali da pocinjete nesto za sta niste kadri -TO JE MOJE MISLJENJE pozzz
 
I uz svo poštovanje, mislim da je gornji komentar u najmanju ruku nekorektan.

1. Mi smo potpisali UGOVOR sa minpolj o finansiranju projekta "Upravljajte sa lakoćom poljoprivrednim gazdinstvom" u okviru koga je bilo predviđeno održavanje seminara.
Sa kampanjom smo počeli tek nakon potpisivanja pravosnažnog dokumenta. (11.2010.)

2. Kada je došlo do popunjavanja broja učesnika za određene gradove nismo primali nove prijave ili smo ljudima jasno govorili da "su na čekanju"

3. I nakon prestanka priliva sredstava održali smo par seminara iz sopstvenih izvora

4. Ugovor jednostrano nije ispoštovan od strane ministarstva (grupe za STAR program), dok smo mi sve svoje obaveze izvršili što su i organi zaduženi za kontrolu jasno i nedvosmisleno potvrdili.

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Ivane bolje je da cutim i da ostane ovako kako jeste,jer ce inace otici mnogo daleko.tako je kako ti kazes i tacka,samo je sramota zamajvati narod..toliko od mene ,ja se vise necu javljati po ovoj temi jer smatram da nema potrebe, i da je treba skroz izbrisati da ne zauzima prostor i sakuplja paucinu.
 
Evo i ja bih završio sa ovom temom (nemam ništa protiv da se obriše). I slažem se da je sramota zamajavati narod, ali je odgovornost na onima koji nisu ispoštovali svoje obaveze. Ne bih ulazio u filozofske i političke rasprave već govorim o čisto pravnom pitanju poštovanja ugovora.
 
[h=3]IV Savetovanje voćara Republike Srpske [24.01.2016][/h] [h=4]Jabuka, Kruška, Šljiva, Breskva, Višnja, Vinova loza, Ostale biljne vrste[/h] Udruženje voćara Republike Srpske dana 30.01.2016. godine u sali Kulturnog centra Gradiška , sa početkom u 10 časova organizuje Četvrto savjetovanje voćara Republike Srpske

Savetovanje se odžava pod motom “ Udruživanje voćara-realnost i izazov “
 
Nazad
Vrh