Poljoprivredni seminari

šandor

Zaslužan član
Učlanjen(a)
30 Avg 2008
Poruka
3.758
Lokacija
Debeljača
Da li ste zainteresovani za prijavu na seminar ? Ja sam se prijavio i ima još slobodnih mesta .

http://www.farmsoft.rs/seminari/

Koji se prijave za seminar mogu da pristupe ovom sajtu :ppozdrav:

http://www.kvantas.rs/



_________________________________________________
Da li se još neko prijavio sa foruma ??
 
Odavno,i rekli su mi da ce me kontaktirati pocetkom februara.Znas li ti nesto o tome kada pocinju sa predavanjima?
 
mislim da sam negde procitao(misliti i srati nije isto)...
a jel ti mislis da ce oni za dzabe da predaju nesto?treba neko to da plati!
 
KishRobert je napisao(la):
a cena?
250 e,za seminar ili sam ja nesto pobrkao?

Cena seminara: 250 eura po polazniku - Za odabrane kandidate seminar sponzoriše Konsultanska kuća MOJSIJEV

:D Valjda smo izabrani , odabrani
Post je spojen: [time]1297234528[/time]
_________________________________________________
http://www.farmsoft.rs/farmsoft-sem...ove-vaeg-porodinog-poljoprivrednog-gazdinstva
Post je spojen: [time]1297343892[/time]
_________________________________________________
Ministarstvo poljoprivrede i konsultantska kuća „Mojsijev“ organizuju SEMINAR O FARM SOFT MENADŽMENTU.

Yesterday, 17:32


Program će obuhvatiti upravljanje svim vrstama poljoprivredne proizvodnje uključujući i organsku.
Savetovanje će biti organizovano do kraja maja vikendom. Učešće je besplatno.
Post je spojen: [time]1297369287[/time]
_________________________________________________
Seminari iz farm menadžmenta u 2011. godini
Počevši od januara pa sve do septembra konsultantska kuća "Mojsijev" održaće niz seminara za poljoprivrednike. Seminar ’Upravljajte sa lakoćom poljoprivrednim gazdinstvom’. će biti dvodnevni i održaće se u 20 najvećih gradova širom Srbije u sledećim gradovima: Pančevo, Zrenjanin, Novi Sad, Kikinda, Subotica, Sombor, Sremska Mitrovica, Šabac, Valjevo, Smederevo, Požarevac, Kragujevac, Negotin, Paraćin, Zaječar, Niš, Kruševac, Čačak, Užice, Beograd.

Cilj projekta je promovisanje i uvođenje savremenog farm menadžmenta u porodična poljoprivredna gazdinstva u Srbiji.

Seminar je besplatan i finansiran je od strane i Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede.
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Trenutno je Kvantas.rs dostupan samo onima koji su se prijavili za seminar.Pošto je seminar besplatan,
proverite ima li mesta još za gradove odakle ste i prijavite se,ukoliko želite.O svemu detaljnije na http://farmsoft.rs
Pozdravljam sve poljoprivrednike.
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Pročitao sam pravila i mislio sam da sam se predstavio.Moja greška.Ispravljeno. ::namigivanje::
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Seminar jeste besplatan za polaznike a finansira ga ministarstvo. Mene su zvali da se prijavim pa su me zvali da sam primljen još samo da me zovu na predavanja. Navodno bi trebalo do polovine marta. Za NS ima još mesta.
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

I ja sam se prijavio i primljen ,al gledam kako se u našoj Srbiji ne može skupiti 400 ljudi da se to odradi e jadna nas budućnost čeka.Još besplatno....pa šta bi bilo da se plaća:haha:
Nadam se da nije samo varijanta 400*250eura= 100000 eura nekom u džep pare od poreskih obveznika a mi ostanemo uskraćeni za nešto novo a željni smo znanja ::namigivanje::
Nadam se da gospoda iz Kons.Kuće Mojsijev neće pogrešno shvatiti ovu moju brigu jer smo kao narod a i kao pojedinci namagarčeni dosta puta :cao:
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Ajde onda da svi tražimo bar 10% da bi išli na seminar. ::namigivanje::
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Da dodam da se od skoro za seminar mogu prijaviti i studenti poljoprivrednih fakulteta ::namigivanje::
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Šta su rekli, kad će početi seminari? Mene su zvali čim sam se prijavio i rekli da će biti održani tokom februara.
 
Odg: Poljoprivredni seminari i Kvantaš.rs

Negde sam procitala tokom maja,vikendom..
 
Nazad
Vrh