FORSCHRITT kombajni

mihalyocska Kada stignete postavite malo više slika.Čini mi se da Zmaj 170 ima dosta sličnosti sa ovim kombajnom.
fnykp0043.jpg
[/IMG]
fnykp0044.jpg
[/IMG]
fnykp0045.jpg
[/IMG]
Predpostavio sam da vas ove slike interesuju , ali ako ste na nesto drugo mislili recite pa cu uslikati :ppozdrav:
 
Naj gornji sa crnom sredinom je na biteru ispod njega variatorski pogon (jer se variator nalazi na drugoj strani) ispod je pogon lade i sabirne iznad tocka je onaj veliki pogon grla pozadi onaj mali je pogon slamotresa izmedu bitera i pogona grla je spaner .

- - - - - - - - - -

Evo jos da dopunim slike ovaj adapter je uz kombajn
fnykp0047.jpg
[/IMG]
hteo bih pitati gospodina panonstiba dali mozda zna koliko obrtaja treba da ima na ovoj velikoj remenici


fnykp0048.jpg
[/IMG]
 
Kod ovih kombajna je broj obrtaja gornje remenice elevatora grla 504 o/min, a vi sa promenom lančanika ili remenica dovodite brzinu privodnih lanaca i spirale na potreban nivo. Takodje i broj rotacione sečke se prilagodjava, ali mora multiplikator rotacione sečke da ima odredjeni prenosni odnos, a ne kao ovi što se prave u domaćoj radinosti.
 
Valja nego sta , juce sam ga palio upali na jedan zub,vrti kao lud.
Hvala jos jednom.
 
Moze li se naci opremu za pirinac za e514 i koja cena? I koja je dimenzija flansa na tockovi, i razmak srafova

JTOomae.jpg
 
Dejane 77 prijatelju molim te uslikaj secku na kukuruznom adapteru da vidim kako si ga postavio i postavi tu sliku .
 
Nazad
Vrh