Kupovina prsluka sa logom foruma Poljoinfo.com i jedinstvenim Nick-om.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Posle duzih konsultacija doneli smo odluku da krenemo u novu akciju,sada je u pitanju izrada prsluka.

Danas sam bio u firmi koja proizvodi i mogu reci da su prsluci dosta kvalitetni,imaju 4 dzepa i od jakog platna su uradjeni,iznutra su postavljeni tako da su dosta topli.Kopcaju se na rajfeslus preko kojeg ide traka na cicak.Na ledjima ce se nalaziti znak foruma Poljoinfo kao i na majicama,dok ce na grudima gde je bio znak Poljoinfa biti nick forumasa koji je uplatio za prsluk.
Ovaj prsluk ce kostati 2000 dinara.Rok za uplate ce biti od sutrasnjeg dana pa do 25-og februara ove godine.
Nakon uplate clan treba meni na P.P. da posalje poruku sa slikom uplatnice,puno ime i prezime,potrebnu velicinu,adresu primaoca.
Kako budu stizale uplate tako cu kaciti na forum listu clanova koji su uplatili.
Sam racun je otvoren u Erste banci i uplatnica treba da izgleda ovako.
de1bur.jpg


Sto se tice samog prsluka on ce biti u zelenoj boji i nece imati rukave(ovo je jakna kao model).Sto se tice velicine pri porudzbini uzmite u obzir da sam ja visok 172-173cm i imam 85-90kg,na meni je XL prsluk.
apfsox.jpg

vqh9hi.jpg



Ako Vam nesto nije jasno slobodno pitajte na P.P. temu cu malo kasnije dopuniti i lepse korigovati,za sada
toliko. :cao:
Zaboravio sam da dodam,bice isto kao sa majicama troskove postarine ce snositi kupac.
Molim buduce uplatioce da na uplatnici upisu svoje ime i prezime,a ne ime banke,a u p.p. da upisu puno ime,prezime,adresu(mesto,postanski broj,ulicu i broj kuce) kao i potrebnu velicinu.Hvala.
 
Pa nisam našao gde se vodi evidencija! Ja imam 2 kačketa i 2 majice! A ako je to problem kupiću i 2 prsluka samo da mi ne kukaš više! ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: :D
Sutra bi trebalo da mi legnu neke pare na račun.... pa ću onda svakako ići u banku.... Jel znaš ti za onu crnogorsku izreku da je lenjost pola puta do dugovečnosti!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh