Vesti i obaveštenja

A od 5 krava i 10 svinja neće smrditi.Definitivno nam kapu kroje oni što su juče izašli iz opanaka.Ja razumem da to važi za centar grada ali ovo nema smisla.
 
Izmedju Nove Pazove i Batajnice je neki problem sa kanalizacijom.Smrdi,ubija vec godinama.To je problem koji treba drzava da resava i to stoji,toboz skupa investicija.Mozete zamisliti kakav je to smrad od ljudskog izmeta u blizini Batajnickog aerodroma.:osmeh:U blizini je elitno naselje sa teniskim terenima :haha:To im ne smeta,a par krava i par desetina svinja je ne podnosljivo.Meni to sve lici na Nusica i Pokondirenu tikvu.:osmeh:
 
Bas iz tih razloga u gradovima nemate vise 1,2,3,4 zona sada vam je sve 1 zona,a u prvoj zoni uzgajanje domacih zivotinja je zabranjeno.To je na primer i sa Vrbasom situacija ceo grad je 1 zona cak i moje naselje koje je 5km od centra grada i nastao je veliko problem bas sa time nego sreca pa jos smo ljudi i jos nismo poceli da se tuzakamo jedni na druge zbog zivine i stoke!
 
Izmedju Nove Pazove i Batajnice je neki problem sa kanalizacijom.Smrdi,ubija vec godinama.To je problem koji treba drzava da resava i to stoji,toboz skupa investicija.Mozete zamisliti kakav je to smrad od ljudskog izmeta u blizini Batajnickog aerodroma.:osmeh:U blizini je elitno naselje sa teniskim terenima :haha:To im ne smeta,a par krava i par desetina svinja je ne podnosljivo.Meni to sve lici na Nusica i Pokondirenu tikvu.:osmeh:


Treba da znaš da je izvor tog smrada u Novoj Pazovi deo tzv. strateški važnog objekta za republiku Srbiju, tako da je i taj smrad strateški važan.
 
U SOMBORU UHAPŠENI REPUBLIČKI VETERINARSKI INSPEKTOR, VLASNIK KLANICE I MESARE
TRIHINELA-MESO-660x330.jpg

U SOMBORU UHAPŠENI REPUBLIČKI VETERINARSKI INSPEKTOR, VLASNIK KLANICE I MESARE

05.02.2016. 13:44

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Somboru su, nakon rada na slučaju kada je više od 30 osoba zaraženo trihinelozom, uhapsili republičkog veterinarskog inspektora iz Sombora i vlasnika mesare i klanice iz okoline Sombora.
Šezdesetdvogodišnja M. R. koja se tereti krivično delo zloupotreba službenog položaja, osumnjičena je da je, tokom novembra i decembra 2015. godine, bez potvrde o izvršenom pregledu mesa na prisustvo trihinele, dozvolila promet mesa 44 svinje.
Vlasnik mesare Ž. M. (1971) se tereti da je izvršio krivično delo proizvodnja i stavljanje u promet škodljivih proizvoda, tako što je, bez prethodnog pregleda svinjskog mesa na prisustvo trihinele od strane ovlašćenog organa i bez izdatih potvrda o ispravnosti, u svojim mesarama stavio u promet zaraženo svinjsko meso i mesne prerađevine.
Osumnjičeni su privedeni u Osnovno javno tužilaštvo u Somboru.
 
Bilo bi dobro da sad sud odradi posao kako treba, pa da budu na više godina izolovani od naormalnih ljudi.
 
Ko zna da cita izmedju redova,sve mu je jasno_Ostalima nema pomoci.:osmeh:

Što se mene tiče , ne pomišljam nikad da čitam izmedju redova , jer nema ništa izmedju redova , džaba buljim . Ko vidi izmedju redova svaka čast . Izvještaji držanih inspektora kad izadju ako izadju u vezi Matijevića , to priznam , ako kažu zdravo je , može se jesti , a jutjub klipove zanemarujem.
 
Može se i go...no pojesti neće niko umreti od toga, znači zdravo je :sta:
U ovom surovom kapitalizmu je svaki vid laganog ubijanja dozvoljen.Sankcionise se samo naglo ubistvo,cak se i to sankcionise selektivno.Ako imas novac,imas moc,mozes da reklamiras i u reklami da izneses najvecu laz.Sve prolazi.Niko ne stoji iza svoje reci,tj recenog ili ti napisanog.Nekad nam na ovim prostorima nije bilo potrebno drustvo za zastitu potrosaca.Imali smo savest.Od kako su pare udarile u glavu,savest je izgubila vrednost.Sada cast izuzecima,svacija savest ima svoju cenu.Pri tome mislim na medije,inspektore,uvoznike,izvoznike itd itd.
Ostaje nam samo citanje izmedju redova.Ko to nije usavrsio,rekao bih da je saucesnik u sopstvenom ubistvu i ubistvu svoje porodice.:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh