Radovi u malinjaku

Sejao, upravo bela, sve od korova je suzbila, imao sam problema sa kupinom, bagremom, lukovicom, pirevinom, nista vise od toga ne postoji, samo kosilica i udri

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Beše na litar vode pola litre sirceta? tj. odnos 2:1?
Udaram čisto sirće, doza 100 %. Sirće nije skupo u odnosu na pesticide, a zdravo je. Uradio sam test na 5 m maline u sadašnjoj fazi, čisto da vidim kako se ponaša i da li šta šteti biljci ako se predaje preko mladih lastara koje treba kidati.
 
Udaram čisto sirće, doza 100 %. Sirće nije skupo u odnosu na pesticide, a zdravo je. Uradio sam test na 5 m maline u sadašnjoj fazi, čisto da vidim kako se ponaša i da li šta šteti biljci ako se predaje preko mladih lastara koje treba kidati.

A celo dvoriste se oseca na salatu :D hehehe (salim se, mada znam da ume da se oseca neko vreme)

Kazi nam onda kad zavrsis ogled kako je proslo ;)
 
170m duznih? To ti je druže dovoljno za 3 puta da baciš :osmeh:

5kg bi ti radilo posao, mada mislim da je i to mnogo, al' ajde...

300kg je preporuka za hektar, pa ti računaj ;)
 
ja imam 10 ari Vilmeta i Mikera,ali od iduce godine 5 ari,jer ne isplati se brate na 120 dinara da se ubijam od rada da to lici na nesto a ovamo samo troskovi,ovo je katastrofa za srpskog seljaka,i mislim d sigurno ali sigurno propadamo,ovo je neizdrzivo,mogu samo da zamislim kako je ljudima koji imaju 50 ari ili 1h,evo najezio sam se.
moram da smanjim,a zavoleo sam malinarstvo.Sramota za drzavu,ako je jos ima.
 
Teško ide freza, suvo...
9b49ba9822431203e73692338152ea9b.jpg
3549cafada7b2a2b5f4f3a54174f2c48.jpg
330dabc3267c95a5d1f98f40afb02f0b.jpg


Послато са S60 уз помоћ Тапатока
 
Samo pocela da pada...
26 dana smo bez kise (2 puta samo prasinu pokupila)

Послато са S60 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh