Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

mica967

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2010
Poruka
8.334
Lokacija
Golubinci
Čitajući vaše komentare konstatovo sam da dosta članova dolazi u Rumu na vašar svakog trećeg u mesecu, pa nebi bilo na odmet da se sastanemo i upoznamo sa novim članovima koji nisu bili ni na jednim od naših okupljanja a dolaze na vašar. :ppozdrav:
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Samo reci gde tacno i u koje vreme. Nema mnogo vremena jos do cetvrtka.
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Srđane u toku sutrašnjeg dana će mo se dogovoriti, valda još neko dolazi nema se nekog velikog posla. :cao:
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Ako Vendi bude bila pod nekim satorom mozemo se tamo sastati :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Nisam mogao dosad da uđem na forum dali još neko dolazi sutra. :ppozdrav:
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Ja sam bio danas.Em sto nije bilo nicega em sto je hladno naopako.Sutra ne idem nikako.
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Rale 83 je napisao(la):
Pa ja dolazim , a ovi ostali juznjaci opet bajkotuju , sad im ladno :haha: :haha:
Rale neće sigurno biti gužva naćemo se lako, a možda se i Matić predomisli. :cao:
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

A nema predomisljanja.Sutra u nove radne pobede,ceo dan na terenu barem ce mi biti toplo u kolima ako nista drugo.Vi se lepo provedite a jos bolje smrznite. :osmeh:
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

nemojte da moram obilaziti ceo vašar a da vas nenađem ! istaknite nekakvu zastavu da se vidi izdaleka ili puštajte nekog zmaja ,balon ili slično sa znakom poljoinfo ! vidimo se :cao:
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Juki a da smo delili svakom po jednu jabuku da bude znak raspoznavanja :haha: :haha: :ppozdrav:
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

što da ne i frću rakije :ppozdrav:
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Ma kao u davitelju,znak raspoznavanja crveni karanfil. :haha:
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Bolje u Zikinoj jerbo je Perica u davitelju bio mlogo nervozan sa karanfilima.
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Buraz i ja smo trebali doci,ali nam je nesto iskrslo.Pa bih vas zamolio ko ide od vas u Rumu na vasar da pogledate ako ima neki trobrazni plug prevrtac da je onako ocuvan pa da mi prosledite br tel.od prodavca bio bih vanm zahvalan. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :cao:
 
Nazad
Vrh