Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Aj da zamolim ovde,ako neko ide i ako je raspolozan da baci pogled da li ima manjih duplaka,45ks do 60ks i cene do 7-8k evra.I naravno da mi javne,sta i kako ima.
 
Ako neko vidi setvospremac od 4-5m, ili drljacu, polutesku. Ako moze da uzme broj telefona. Hvala.
 
fotografija-0503.jpg


- - - - - - - - - -

fotografija-0501.jpg


- - - - - - - - - -

fotografija-0502.jpg
 
Jel može neko da mi pojasni kako funcioniše zimi vašar, ja bih išao drugog a s obzirom da je dan kratak ne znam do kad bi trebalo da stignem da nešto i kupim.
 
Zavisi kakvo je vreme druze,i dal je vikend,ja uvek idem 2 ujutru,sad je naravno manja guzva zimski mesec i slabi vasar ali ima uvek pametni stvari za kupiti.
da ti nepricam da 30-tog dolaze da zauzmu mesta.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ali danas je 2., SUTRA je Vašar 3.
To što robari stignu i 1. da postave tezge i krenu s prodajom, ne znači da Vašar traje tri dana...
Zvanični datum održavanja Rumskog Vašara je svaki 3. u mesecu, bez obzira koji je to dan u sedmici...
 
mims
Ok, ali ti je moj pristrasan savet da je najbolje da na Vašar ideš 3. i to ranije što možeš, pa kada pokušaš da ga celog obiđeš u potrazi za delovima-stvarima koje te interesuju,te iste pazariš tek posle 10 sati posle odabira najpovoljnijeg tezgaroša i nezaobilaznog cenkanja, jer su im cene protekom vremena i popularnosti Vašara svake godine blago rečeno, sve bezobraznije....
Pakuju se svi već oko 12 sati pa taman naiđeš kada je dotični u cajtnotu, 0olađen do gole kože i pazar=0 , a vreme je baš ovako lepo kao danas što je...
Živ bio...
 
Bilo je lepe janjetine.Inace jako mali vasar a sretne se i poneki clan foruma.Moje licno misljenje u letnjim mececima treba ici na vasar 2 ali oko 4h posle podne.Ako planiras da kupis nesto.U zimskim mesecima ides 3 u ranim jutarnjim casovima.
 
Nazad
Vrh