New Holland

@ BarBu M

to je cna za novi model tukana, a to je Almexova cena, bar su to rekli članu Olalija i meni kad smo bili kod njih da pitamo za cenu.
 
Pa i meni su isto rekli za novi tip tukana taj sa gornjom lulom, I sad kad sam bio u temerinu na petefi kad je bila prezentacija DEKALB,bas sam pitao ovog cini mi se da je rekao oko 135.000

Izvinjavam se za :off_topic:
 
Naama su rekli 2 cene, 128000 je ako imaš svoje finansiranje, a 135000 je ako je njihovo finansiranje, tj ako su ti oni posrednici kod banke (sređuju ti kredit kod CrediAgricole banke sa 2 % kamate).
 
Jebes kombajn ako nije claas i auto golf :osmeh:
Ko ne zna, a ko zna...

Ma je*es claasa, kad je skuplji 20% od ostalih a jos cika Mica dere kozu, i jos delovi sto su skupi idi bree, bitno da radi posao a sad da`l je lep ili ruzan ja ne gledam tako.

- - - - - - - - - -

Al je njiva neravna,sve ljulja i zabaciva kombajn, što reče kolega moglo bi malo niže kositi.

Pa druze ovde ti Banat, imas brda kolko hoces. :osmeh:

A sto se tice kosenja ne znam ni ja zasto su kosili tako visoko, mogli su dosta plice da kose.
 
Znam da je teška zemlja kolega.Ti sigurno nepališ žetvene pa ko velim treba malo misliti i na zemljište a ponajviše na generacije koje dolaze i oni treba iz te zemlje da žive.:ppozdrav:
 
Koja je po vama realna cena za NH 1550 S sa 5 slamotresa i separatorom.
Motor ford 140ks koji radi bez dima,pali zimi na obrtaj i ne troši ulje.Nova oba sita,nove sine,nove lopatice elevatora,nove prednje gume,servisiran orbitrol,variator cilindar, kocioni cilindri,spirale ovrsene i ne ovršene mase remontovane i stavljeni novi ležajevi,promenjeni ležajavi na svim elevatorima,na variator kompletan remont....kombajn ima secku za slamu sa novim noževima odradjeno i balansiranje i zamena ležajeva u Vector Bečej.Hidro kip lula.Svi glavni kaiševi zamenjeni zadnje dve godine.Žitni heder sa novom komplet kosom i svim duplim prstima od 4m.Kukuruzni adapter NL41 original NH sa elektro podešavanjem otkidackih ploča,seckom člana Jbrtka,duplim kompletom lanaca za suncokret i kukuruz i dodatkom za suncokret u vidu onih ploča sa nožem.
Ostalo je da se samo namontira osovina kod onih ekscentar nosača .Ležajevi i tu novi svi i u kvalitetu.Zadnje gume fireston široke od dampera.
Po meni apsolutno ispravan kombajn i bez ulaganja.
Malo suzi ulje kod AC pumpe i na zaptivacu poklopca ventila.
Spojnicka u zvonu kao nova.Elektrika sva radi čak i signalizacija zagušenja slamotresa.
Interesuje me onako realno koliko bi vi tražili za njega jer ću ga verovatno staviti na prodaju.
 
Ima li neko TX34 sa Fordovim motorom?
Interesuje potrosnja u psenici I kukuruzu? Neki prosek?
 
Da li ima nekog ko ima malo stariji new holland kombajn??
Imam problem nikako ne mogu da spustim obrtaje doba ispod 1100.
Stavljen je novi kais,remenice su ok,jedino se bojim da sam te makaze od remenica rastelovao ,pa da je tu negde problem.
 
Nazad
Vrh