New Holland

Kolega ne zaleci se previse dobro ispitaj situaciju!Slika je jedno a kad vidis uzivo je drugo,ne treba nikom verovati po gotovo kad su tolke pare u pitanju.
 
a zašto neodeš da ga vidiš,nije valjda tako daleko da nemožeš da odeš?
 
Interesuje dali zna neko broj varijatorskog remena za pogon bubnja, našao neki kataloški broj ali po tome ne mogu kupiti u bilo kojoj radnji evo broj pa ako neko zna da prevede 89832601 - 1001288
 
A ima još neka firma koja prodaje delovi za New hollanda sem Agroglobe jer sam njih zvao par puta i dosta su neozbiljni samo obećavaju ili nema ko da se javi na telefon.
 
Goran G.
U Švajcarskoj je kombajn, nije baš blizu, ali izvodljivo je, jedini problem je što za to treba vremena kojeg baš nešto i nema sad u ovom periodu.

Probaću da dogovorim sa ovim neku opciju da ako nešto ne bude na kombajnu onako kako je rekao da nisam u obavezi da ga uzmem. Samo će to morati da sačeka neko vreme dok vršidba ne prođe. Javiću ako bude nekog dogovora ili ako odlučim da pazarim biće slike i opis stanja.
 
Završio celu žetvu kolko sam ja pokosio ove godine oko 100h sa jednim kvarom na el.kvačilu za sečku koji smo posle našli da može se blokirati mehanički i tako završio sezonu samo redovno podmazivanje i održavanje više nego zadovoljni učinkom koji je manje od 1 sat za 1hektar u dobrom žitu.
 
Sta mislite za ova 2 modela, naspram cene i ono sto se dobije, koliko je 60 dvojka dobra?
new-holland-tx62,5f78225c.jpg


new-holland-tx-65-plus,46b107b8.jpg
 
Nazad
Vrh