New Holland

covek jede kasikom pa prospe,a zasto i kombaj nebi malko rasuo,nepostoji kombaj koji neispusti ni zrno,tesko je uklopiti sastave grla i kombaja pa spoj korpe i nosaca na kojima se steluje i gde klizi a da tu negde neko zrno neiskoci na[polje,a ima jos detalja na svakom kombaju,svaki kombaj ima svoju manu gde uvek malo raspe a narocito zmaj :haha:
 
ma slazem se da se ne moze 100% zadiFtovati,ali sama pomisao da je dato toliko love....
ima jedna prica od proslogodisnje zetve,ljudi doterali novog claasa,tucana 430,i nisu znali da ga usteluju.imali su previse gubitaka,navodno nekih 250kg po jutru.
kad su serviseri dosli i kad je i njima stalo znanje,oni onako sa slegnutim ramenima "pa mora nesto da prospe" :haha:
 
Gume koje su "naopako" okrenute se puno manje trose...

To nisam vjerovao dok sam nisam isprobao, i sad su moje prednje gume na 549 "naopako okrenute" i zbilja se puno puno manje trose, nego su se trosila kad su bile normalno postavljene...
 
35mjknk.jpg
s4uwyd.jpg
11r3a06.jpg
j965mw.jpg
15xs3es.jpg
288cth5.jpg
 
vidi se da je nov i dobro izgleda :D
i u nasem selu ima jedan NH tc 56 nesto manji od ovog tc 5070
 
kolega makne 1kj za 15min,e sad nisam video kvalitet vrsidbe.inace takva dva su kod nas kupljena.
 
NH kombajni su jako dobri kao i case i model NH tc5070 u vaitu kosta oko 100 000 evra + pdv i heder za zito i kukuruz koji kostaju bar jos 50 000evra
i mene kish zanima kako ovi kombajni rade dali je cisto zito ili prljavo?posto ovi kombajni nisu aksijalci vec imaju klasicne slamotrese pa moraju i lepo i kvalitetno da vrse :D
 
Nazad
Vrh