Rezervni delovi za kombajne

Misliš na onog što vuče kamionku?Većina slika im je sa ovog foruma.Slike mašina naših članova.
 
Mislim na @cicimoricev traktor, sto na slici vuce 4 brazde "preletaca". A i ostale slike su poznate s foruma...

- - - - - - - - - -

Misliš na onog što vuče kamionku?Većina slika im je sa ovog foruma.Slike mašina naših članova.

Sad tek vidim te slike, iz Backe Topole, iz Golubinaca, Starog Beceja itd. Sve slike nasih kolega...
 
Forumasi znateli gde bi mogao da kupim kocioni cilindre kod tocka za kombajna djuro djakovic m770 jel su mi zaribani
 
Ko radi i prodaje kose za kombajne po uzorku?Kod mene je prut kose 20mm a debljine 6mm.Pasuju nozevi od zmaja ali je eto uzi tih 5mm sam prut.
 
Zašto budžite kada originalni delovi nisu preterano skupi.Kod mene na Zmaju su dupli prsti i noževi od J.D-a.Cenovno ne mnogo velika razlika,vek trajanja mnoogo duži i pouzdanije 100%.
 
Nemam to je neka farbara pa ima i gumene trake na merenje i filcova raznih vrsta. Slucajno sam naisao na to. Ko resi da dolazi ja ga vodim samo neka se javi...pogotovu ako je dalje od 150 km :osmeh:
 
gde se nalazi ta firma znaš li bar adresu...
dolaziću do Pančeva u ponedeljak al kasno popodne...

Pa ne znam tacnu adresu ali mogao bih da ti objasnim gde je ako poznajes malo grad. A dosao bih i da te vodim nije problem samo ako dodjes kasno ne verujem da ce raditi.
 
Nazad
Vrh