Rezervni delovi za kombajne

Jeftinije mi je mnogo da probam to na razvodniku.Ako kod njega na NH fukcionise sto ne bi i kod mene.
 
Jeftinije mi je mnogo da probam to na razvodniku.Ako kod njega na NH fukcionise sto ne bi i kod mene.
Jeftinije cesto bude skuplje.Kukuruzni adapter je bar duplo tezi od zitnog,sa dodatnim klipom stitis pumpu,razvodnik,kao i ceo sistem,dok sa povecavanjem fabrickog pritiska imas macku u dzaku...ja sam te posavetovao,a ti od volje ti.
 
Evo razvodnik
20150830_153201.jpg
[/URL] [/IMG] ovaj veliki imbus

- - - - - - - - - -

Jeftinije cesto bude skuplje.Kukuruzni adapter je bar duplo tezi od zitnog,sa dodatnim klipom stitis pumpu,razvodnik,kao i ceo sistem,dok sa povecavanjem fabrickog pritiska imas macku u dzaku...ja sam te posavetovao,a ti od volje ti.

Ovaj dodatak je težak po meni oko 300-400kg a kuuruzni ne znam kolko je težak ja samo kažem kako smo mi rešili a to ne znači da moraju svi tako da rade. Svakako je bolje da se ubaci još jedan cilindar ali ovo je jeftinije i funkcioniše do sad dobro rade ljudi i veće prepravke za koje neki kažu da je nemoguće i da ne valja a funkcioniše im godinama.
 
pozz forumasi :ppozdrav: Ja sam iz makedonije i trazim korpa (podbubanj) kukuruzni za zmaj 143 pa molim vas ako neko zna gde mogu da kupim neka pisi
 
Imam zmaj 143 i potreban mi je jedan deo. Radi se o zastitnim sitima na hladnjaku. Oni su iz dva dela, one dve kutije sto dolaze ispred hladnjaka i stite ga od prasine. Da li neko ima da proda?
 
Forumasi,zna li neko dobar Nov Hladnjak za Zmaja 133,u ponudi sam nasao samo Turski Hladnjak.Zna li neko dal jos neko nas radi kvalitetan Hladnjak!i iMa li neko iskustvo sa turskim hladnjacima .Pozz
 
Za ovog ne znam,ali od Muzlaja savetujem da ne uzimate sita...pravio nam dva puta po dva sita,uzeo lepe pare-i oba puta se pojedu armaturice koje nose podesavajuce limove(kaskade) za manje od 3 godine.najobicnije gvozdje u zadnjem kvalitetu.
 
Gotovo fiksno sito za lucerku košta 11.000 naravno za 142-ku.

Ja kad sam sebi pravio za kukuruz kupio sam tablu lima 20e +cev od 6m 15x15mm 450 din. malo manje od polovine lima mi ostalo u 142 ako ide sito od 1 kvm onda sa jedan ipo cevi imas dva sita za manje od pola cene ovog doduse za lucerku nisam pitao lim ali mi sogor koristi limove za neke stitnike od 4mm rupom i 1mmzidom i placa ga 25eura .
 
Ако сам правиш сито, има у Сремској Каменици продаја табли 2 х 1м, са рупама по жељи.
 
Zanima me gde mogu da nadjem spisak svih remenja po dimenzijama za Claas Mega 202, necu po kataloskim brojevima ili claas original siframa sa remenja.
 
Kod nas kruži priča da se nitko nije usrećio na claasu korištenjem zamjenskih varijatorskih kaiševa. Navodno da imaju na varijatorima drugačiji kut remena da se izbjegne korištenje remenja koje se može naći na svakom ćošku, nego samo njihovo original. Ne znam koliko je istina ali tu priču već jako dugo vremena slušam. Klinasto remenje je vjerujem standardno ali varijatorsko koliko znam da ide to neko "posebno"...
 
Tosu samo price svi mi bi da kupimo remen varijatora za malo para tip koji je radio u eibl&wondraku u đakovu mi je reko isti remen koji je originalan clasov isti takav kvalitet ima i optibelt a to je ap remen agro power, to je ojacano remenje, ja ga stavio na sve varijatore i pije vodu prezadovoljan probao s kojekakvim điđi miđi ne ide jedan dan a kamoli koju sezonu.. continental ima agridur u toj opciji i sve to valja...
 
Nazad
Vrh