Rezervni delovi za kombajne

Niko nezna gde bi mogao kupiti ovakve senzore? I kako se proveravaju dali su ispravni po meni jedan ne daje signal i sad dali mora oba da se menja ili može i posebno.
 
velik izbor remenja, u somboru firma SAGAL, kupio sebi i dobro funkcioniraju nakon par jutara se i nevidi da je radio, i povoljni su za mene, marka remenja goodyear, moja preporuka
 
Meni za NH radio Muzlai iz Mola.Po meni extra odradjeno.Cena jednog sita za kombajn sa 5 slamotresa bila 40000rsd.
 
Da li ovi majstori Muzlai,Arezina....rade slamotrese po uzoru?
Raspao mi se jedan,tesko ga je zavariti,pa da vidim sta mi je ciniti.
Jel se neko patio sa tim?
 
Radili ja i matori pre jedno 7-8 a mozda i vise godina.... Krpili smo Claas-ov slamotres,kojem je falilo ~1 (jedan) metar bocne stranice i isto toliko gornjeg dela,a donji deo fabricki ni nema.... Drzao se na samo na levoj bocnoj stranici i samo sto nije otpao skroz! . Inace ubacili smo deo slamotresa od Univerzala jer smo to imali,a namucili smo se posteno. Znaci moze da se popravi ali i da se namuci. E sad ti vidi sta ces....
 
Radili ja i matori pre jedno 7-8 a mozda i vise godina.... Krpili smo Claas-ov slamotres,kojem je falilo ~1 (jedan) metar bocne stranice i isto toliko gornjeg dela,a donji deo fabricki ni nema.... Drzao se na samo na levoj bocnoj stranici i samo sto nije otpao skroz! . Inace ubacili smo deo slamotresa od Univerzala jer smo to imali,a namucili smo se posteno. Znaci moze da se popravi ali i da se namuci. E sad ti vidi sta ces....
Ovaj se pocepao,pred unutarnji lezaj,jer koliko sam uspeo da vidim veceras,lezaj je zastepao.
Sreca u nesreci je sto je mogla osovina da strada...
 
Paore,napraviti nov slamotres (Muzlai i drugi) ili skrpiti stari izdeformisani istanjenog lima od Claas-a 70 i neko godiste u domacoj izvedbi je nebo i zemlja...
 
I meni se pokidao slamotres samo na zadnjem lezaju pre par godina,izvadio to sto nevalja i napravio novi deo od lima 1,5 ili 2 mm,ne secam se tacno i izvarili i nema problema,jos uvek drzi :)

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav svima.
Da li se lim sa sabirne ravne na zmaj 142 moze promeniti ili mora nova sabirna?
 
Nazad
Vrh