Rezervni delovi za kombajne

CVEJA Po

Član
Učlanjen(a)
9 Dec 2010
Poruka
3.122
Lokacija
Pozarevac
Otvaram ovu temu sa namerom da se u potrazi za rezervnim delovima za zmaj sto mane traga i prelistavaju vizit kartice :D
Pisite gde ima rezervnih delova za ZMAJEVE ,brojeve telefona,proizvodjaca,prodavnice,internet stranice,pijace,..... :ppozdrav: :ppozdrav:
Post je spojen: [time]субота, 29. јануар 2011. 21:12:42 CST[/time]
_________________________________________________
Za nesto vise od 1h vise od 40 pogleda!!Ajde ljudi pisite brojeve :ppozdrav: :ppozdrav: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]недеља, 30. јануар 2011. 04:20:32 CST[/time]
_________________________________________________
SAKULJAN je napisao(la):
evo ti broj od Zlatka iz Jarkovca oni rasturaju stare masine a imaju i nove delove pa probaj kod njih ako nemaju nabavicemo vec nesto 023/857-080 Jovica iZlatko
Post je spojen: [time]недеља, 30. јануар 2011. 17:27:21 CST[/time]
_________________________________________________
lakarije je napisao(la):
Nema Teleoptika(otisao u stecaj),ali je INsa preuzela masine i alate i nastavili proizvodnju(dokle ce samo,nezna se).
www.insa.rs
Cesto im sajt neradi ,blokira,zeza,nece sve da otvara,ali budi uporan. :ppozdrav:
Satovi instrument table .
 
Odg: ZMAJ-Rezervni delovi

015/342-532 NOMEKS-BUCALO,Sabac.jako dobro su snabdeveni sto se tice zmajevog programa,drze delove za imt,imr,olt...
 
Odg: ZMAJ-Rezervni delovi

Ja se snabdevam u Padini tamoima dosta strugara koji naprave sve sto pozelis a evo jednog od njih
Sirka Zeljo 013 668 642
A za kajseve u Zrenjanin kod Uzelca,nacicu broj posle :cao:
 
Promenio sam naziv teme u uopsten za sve tipove kombajna jer nije samo Zmaj zastupljen kod nas poljoprivrednika pa pisite sve informacije oko nabavki delova. :cao:
 
eh druuuuze,imas problem neki i moras cekati svaki treci u mesecu :nono:,ako je nekom i daleko ruma tu je AKS,vizitke uvek dobro dosle :bravo:
 
Kaiševe kupujem isključivo u firmi Coning u Bg ili NS.
Uvozni Optibeltovi i uvek ima bilo koja dimenzija koja je potrebna.
Šalju AKS-om.
 
e jeste svi skrti nesto.....nista dok sremac neuzme stvar u svoje ruke ::namigivanje::

AGROPROFIL,ADA, 024/851-695 063/516-717, Kubina Atila,zmaj i jos mnogo toga
SULOK,ADA, 024/853-228,kvalitetne zavesice za kombaje,salje i po narucenoj meri za bilo koji model
POLJOSERVIS,MOL,024/861-529 Stojan Arezina,delovi za zmaja
AGROMETAL,MOL, 024/861-310 Kovac Laslo,delovi za zmaja
MUZLAI,MOL,024/861-375,delovi zmaj,limarija,sabirne,korito hedera,konstrukcija vetra,ladje itd....
ZMAJ PROMET,Futog,021/895-699,delovi zmaj
PUTNIK PROMET,Petrovaradin,021/6432-073,sve vrste lanaca,zmaj,djura,beraci itd....
AGRO FD,Stara Pazova,022/363-171,delovi zmaj,sine bubnja itd....

uf,ubise nas ovi iz ade i mola :haha:
 
danger je napisao(la):
e jeste svi skrti nesto.....nista dok sremac neuzme stvar u svoje ruke ::namigivanje::

AGROPROFIL,ADA, 024/851-695 063/516-717, Kubina Atila,zmaj i jos mnogo toga
SULOK,ADA, 024/853-228,kvalitetne zavesice za kombaje,salje i po narucenoj meri za bilo koji model
POLJOSERVIS,MOL,024/861-529 Stojan Arezina,delovi za zmaja
AGROMETAL,MOL, 024/861-310 Kovac Laslo,delovi za zmaja
MUZLAI,MOL,024/861-375,delovi zmaj,limarija,sabirne,korito hedera,konstrukcija vetra,ladje itd....
ZMAJ PROMET,Futog,021/895-699,delovi zmaj
PUTNIK PROMET,Petrovaradin,021/6432-073,sve vrste lanaca,zmaj,djura,beraci itd....
AGRO FD,Stara Pazova,022/363-171,delovi zmaj,sine bubnja itd....

uf,ubise nas ovi iz ade i mola :haha:
to bate tako treba evo jos jednog metalac simanovci 063/249045 dule sve za zmaja a ostali po uzorku
 
agrosom bajmok,mislim da nabavlja delove iz madjarske.
Post je spojen: [time]уторак, 22. март 2011. 11:31:07 CDT[/time]
_________________________________________________
http://www.agrosom.rs/

za 96 claasa sine su par 14500 din bile kad sma ja pitao par leva i desna.
 
ljudi dali neko kod nas pravi petersonova sita, izletelo je par krilaca ili lamelica ili segmenata kako vec ko zove
 
Imas kod Kovacs Laszloa iz mola letoske kodnjega sam kupio trake rebrastog lima u sabirnu i video da pravi petersonove sita za cenu nepitaj neznam pre par postova imas broj telefona pa pitaj
 
Da li neko ima na prodaju pinjon sa deklom za broj obrtaja bubnja ili mozda zna da neko ima na prodaju ili gde bi moglo da se kupi. NEbitno da li je novo ili polovno. U pitanju je kombajn Zmaj 142 RM...
 
drugari gde se moze nabaviti remen kais za claasa dom 98 sl sto tera secku potanak mi je a cisto da imam rezervu ,, zvao sam ALMEX i paprena mu je cena :sta: pa dali ima jos neka adresa da se raspitam HVALA
 
Nazad
Vrh