Pöttinger agrartechnik

Da mi je znati kako uspete tako da naštelujete plug i traktor da oru sami bez vozača i idu pravo? Moj bi ferguson odmah posle minuta izašao iz brazde i prešao kod komšinice u njnu njivu.
 
Kod nas u sele ima dva nova koja rade vec dve-tri sezone. Koliko ja mogu da vidim rade fenomenalno, a vlasnici su prezadovoljni.

Kod nas ih ima jako malo tj. konkretno u mom kraju nema niti jedan, većinom plavi prevladavaju kao i crveni skandinavac a nekako mi se austrijanac od njih najviše dopada, cijenom plavi odskače dok su ovi drugi tu približni...
 
Da li neko ima ovakav plug? Plug je u ful stanju,sredjen i remontovan sta nevalja. Zahvat od 14 do 18 ili 20 coli, visina 80,razmak 102.. Da li se rus 1025 moze boriti sa njim? Ima ogromne daske i raonike. Trenutno vucem vogelovog ravnjaka 3×35 od 7 do 10 na sat u zavisnosti od zemlje.
 
Ja sam od tog iz prhova pazario vogela preko telefona decko cupas mu reci ali kad odes kod njega kuci sve objasni sta je radjeno na plugu moze proba zakaci ha za svoj traktor i ide na oranje
 
Cena je 4000. Covek je korektan. Rekao mi je da dodjem sa traktorom i zakacim i probam ako odgovara uzimam ako neodgovara otkacivam i idem kuci. Cena je malo jaca ali spram drugih i oglasa sa interneta ovo je cena mala. Ljudi traze ozbiljne pare za groblja od plugova. Markojx spomenuo je danas da je jedan plug prodao preko telefona i premo interneta. Nisam imao iskustva sa Pottingerom kakvi su plugovi? Ima dva Vogela ali su niski i neodgovaraju mi,i ima Hauard jako dobar plug i uzeo bi njega ali fiksni zahvat na 35 i zbog toga je samo Pottinger u opticaju. Inace na Potingeru kao i ostalim plugovima nema dinara uloga i to duzi vremnski period.
 
Da li neko ima ovakav plug? Plug je u ful stanju,sredjen i remontovan sta nevalja. Zahvat od 14 do 18 ili 20 coli, visina 80,razmak 102.. Da li se rus 1025 moze boriti sa njim? Ima ogromne daske i raonike. Trenutno vucem vogelovog ravnjaka 3×35 od 7 do 10 na sat u zavisnosti od zemlje.
Trebao si kontaktirati clana Macvanin 82 mozda ima u ponudi nesto sto bi ti odgovaralo
donosi dobru robu od preko a sa cenama je veoma povoljan, jos ako znas da se godis mozes ga prilicno zavrnuti
 
Cena je 4000. Covek je korektan. Rekao mi je da dodjem sa traktorom i zakacim i probam ako odgovara uzimam ako neodgovara otkacivam i idem kuci. Cena je malo jaca ali spram drugih i oglasa sa interneta ovo je cena mala. Ljudi traze ozbiljne pare za groblja od plugova. Markojx spomenuo je danas da je jedan plug prodao preko telefona i premo interneta. Nisam imao iskustva sa Pottingerom kakvi su plugovi? Ima dva Vogela ali su niski i neodgovaraju mi,i ima Hauard jako dobar plug i uzeo bi njega ali fiksni zahvat na 35 i zbog toga je samo Pottinger u opticaju. Inace na Potingeru kao i ostalim plugovima nema dinara uloga i to duzi vremnski period.
Bez i od te daske,a i od tog prodavca.
 
Nazad
Vrh