Pöttinger agrartechnik

Moja ponova i da se i ja priključim porodici Pottinger
fe70386671c8ab485de451d8aac9c3d5.jpg
59e2e73ccb3f5ff6e4d0fee4dc94e25d.jpg
50f6b07dd8679e2c64900d2e58011bd9.jpg
c7d3a60428a039b85468716ba2e6441b.jpg


Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
 
Braca moze li malko pojasnjenja. Plug je nov? Koja je visina- klirens pluga i razmak izmedju tela, kao i težina pluga. Jel rus poceo da ore sa njim, kako se slazu brazde? Koja je cena za ovu kombinaciju? Pitanja su mnoga, zainteresovan sam za obrtač dvobrazni, nikako da prelomim. Ima li povracaja za ovu kombinaciju?
 
Braca moze li malko pojasnjenja. Plug je nov? Koja je visina- klirens pluga i razmak izmedju tela, kao i težina pluga. Jel rus poceo da ore sa njim, kako se slazu brazde? Koja je cena za ovu kombinaciju? Pitanja su mnoga, zainteresovan sam za obrtač dvobrazni, nikako da prelomim. Ima li povracaja za ovu kombinaciju?
Plug je servo 25 2+0 klirens 80cm i razmak 102cm daske uwc 39 durastar, tezak je 900kg i poceo sam
da orem (video cu postaviti u temi oranje)
Za plug sam podneo zahtev po predracunu u maju 2017 i odobreno(50 %bez pdv)
mi je krajem avgusta 2018 sa rokom od 90 dana
Plug je kaparisan(narucen) 5.09.2018 a stigao je20.11.2018
I ja sam se dugo kolebao za izbor i nadam se da nisam pogresio
Potezak je za nositi(mtz 820 standard) ali nije tezak za vuci
Rus ga vuce na 2×40(ima 35,40,44 i 48cm) na 28 cm dubine i brzina
3zec spora6.2km/h, nase zemlje su prilicno teske
Vrlo je lak za stelovanje i sa ovim daskama izvaredno se slažu brazde kada se lepo nasteluje
Cena.....nije bila kao na predracunu, doslo je do korekcije(ako te bas interesuje ova kombinacija poslacu ti na pp)
 
Poslednja izmena:
Ala ovaj mačvanin ore.Ovo nema ni u udžbeniku srednje polioprivredne,kako se slažu brazde i kako se šteluje plug.Mada su ovo švabe naštelovale pa je lako tako orati.Jedino zaboravili da crtalo vrate u radni položaj ali to je njihova bruka.
 
Pozdrav, posjeduje li tko noviji Pottingerov plug 4+ brazdi, kako se pokazao i kako ste zadovoljni?
 
Kod nas u sele ima dva nova koja rade vec dve-tri sezone. Koliko ja mogu da vidim rade fenomenalno, a vlasnici su prezadovoljni.
 
Braco jel plug kao tvoj može da nosi i vuče 577?

Plug je u ovoj opremi tezak tacno 900kg i sa razmakom od 102cm(prilicno podugacak) je malo potezi za nositi a za rad nije tezak jer sam ja orao sa 2×40 i ide jako lepo(ima ma YT video mtz820 i pottinger servo 25 ako neko ume neka postavi)
A sto se tocka tice za sve modele moze po izboru osim za dvobrazni koji moze da se poruci samo sa duplim tockom (85kg) i koji je od klik klaka(58kg) skuplji za preko 400e
Samo da dodam za imt577 ako je dv sa jačim klipovima na polugama i prednjim tegovima onda moze u suprotnom ne
 
Poslednja izmena:
Ide sporije da bih mogao korakom da pratim,malo vlaznija zemlja, prosiren i zakoseniji zahvat 2×40 i plug je radio tek oko 3k.jutra farba se nije jos ni skinula,pogledaj crtalo farbu, i to je to.
 
Poslednja izmena:
Fale ti i deflektori. Vidis da zemlja prelazi preko daske i pada u brazdu. Koliko je kostao plug i da li si gledao plugove druguh proizvodjaca i posto su oni?
 
Fale ti i deflektori. Vidis da zemlja prelazi preko daske i pada u brazdu. Koliko je kostao plug i da li si gledao plugove druguh proizvodjaca i posto su oni?
Ne bi trebalo da fale deflektori jer ima predpluznjake?Mozda malo jos da spustim predpluznjake(orao sam malo sa njime jer je stigao kasno i sve je bilo po vlaznijem)
Cena mu je bila ne kao u predracunu
Ukupno sada 6820+pdv ....+....+....+.....
Bio je malo jeftiniji od regenta i lemkena a sada je ispalo jos i skuplje(ako oni nisu korigovali cene u međuvremenu u sta sumljam)
............................
Daske su uwc39 predviđene za 35 dubine i do 53 sirine
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh