pomoc oko kupovine GPS navigacije za auto

I ja imam Nokiju 5800 sa garminom,ima mape samo Srbije i CG ali se mogu ubaciti i ostale mape,uz telefon sam dobio i Nokia vakum postolje tj drzac sto se lepi za sofer sajbu tako da je za navigaciju odlican,a ima i 8gb pa se moze svasta potrpati. :D
Post je spojen: [time]1296467511[/time]
_________________________________________________
Raletova nije kupljena na Spensu vec na stadionu FK Vojvodina ima prodavnica Milenijum bili su najjeftiniji.
 
momci a sam imao garminovu (teretni progra) od strane firme bila u kamionu ali nimal nisam bio zadovoljan sa njom bas tih manjih sela i ulica nema,a naj gore je stekala u italiji.
pa sam sebi kupio MIO walker nvigaciju ima u sebi program za auto,taxi,hitnu,pjesake,bicikliste,autobus i kamion jest da sam je platio papreno u austriji 460evra ali evo treca godina fercera ocu boze,a svake god u drugoj polovini januara dopunim kartu evrope i cepaj.
imao sam priliku da je koristim po beogradu trazena ambasada australije nasla kao da je nekad bila tamo.
eto to je moje sto imam

a buraz mi ima garmin auto program on je prezadovoljan sa njom :ppozdrav:
 
Kad sam kupovao navigaciju zanosio sam se nekim firmiranim navigacijama sa odlicnim karakteristikama i koje su normalno dosta kostale a tek mape su bile preskupe. Dok sam se odlicivao koju da kupim uleti mi prijatelj koji je dugovao neke pare i na ime kompenzacije proda navigaciju X-DRIVE 43 sa memorijskom karticom sa mapama cele Evrope (bez Makedonije i Albanije). Za ove dve godine sam je koristio po Srbiji, Grckoj, Madjarskoj, Austriji i Francuskoj i svuda je radila besprekorno. Po Grckoj sam isao i po nekim malim selima i svuda je radila odlicno tako da je za svaku pohvalu a i naravucenije da nije uvek nesto jeftino i lose.
Post je spojen: [time]1298660037[/time]
_________________________________________________
Kostala me je inace 100 Evra.
 
Nazad
Vrh