Pravljenje kombajnskih kabina.

Meni bi trebala da se napravi kabina na Class-ov kombajn ali da lici na original :) da li neko ima da mi preporuci nekog majstora koji pravi kabine za pristojnu cenu...? :)
 
Branko je napisao(la):
Pa zar ne odgovara od Zmaja 142-ke?

Druze, pa kako bi izgledao Class sa Zmajevom kabinom... :zli: :zli: :zli: onda bolje da mu ne stavljam kabinu, bio bi me blam da ga tako teram bilo gde.....

Ali ako imas mozda neku informaciju da neko pravi, mogao bi mi pomoci...? :ppozdrav:
 
Imam ja informaciju.Pravi covek kabine identicne originalnim samo ti broj mogu poslati tek za par dana dok ga pronadjem.Davao sam po forumu broj pa mozda ti neko posalje pre mene. :cao:
 
Matić je napisao(la):
Imam ja informaciju.Pravi covek kabine identicne originalnim samo ti broj mogu poslati tek za par dana dok ga pronadjem.Davao sam po forumu broj pa mozda ti neko posalje pre mene. :cao:

Ako mozes da nadjes taj broj i posaljes mi zaista bi ti bio zahvalan :ppozdrav: znas li makar odakle je taj covek...?

Moram da napravim kabinu jer sam prosle godine jednom :kisa: a i pred kraj sezone je bilo bas hladno, a prasina mi nije toliki problem, sem kad duva u oci, to mi se desilo zadnji dan pa sam jedva izgurao ali sam zato oci cistio narednih 5dana od prljavstine tako da sve u svemu kabina mi treba ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Branko je napisao(la):
A koji to model kombajna imaš?

Dominator 56 :) uzet pre nekih 9meseci... pa hocu da mu napravim kabinu...ali velika je verovatnoca da cu ga i menjati ove godine za veci neku 68,76,78 ili 86... ako nadjem nesto posto vec ima zainteresovanih da im prodam ovaj mali, pa hocu da im stavim i kabinu da bude u "fulu" :bravo:
 
Pa šta fali Zmajevoj kabini od 142-ke?
Čak je i lepša od orginalne Klasove.
 
Branko je napisao(la):
Pa šta fali Zmajevoj kabini od 142-ke?
Čak je i lepša od orginalne Klasove.

Prijatelju, pa gde zmajeva kabina moze bit lepsa od klasove kabine...? Kazem ti bio bi me blam da teram class-a sa tom zmajevom kabinom...
Mislim stvarno o tome ne bih da raspravljam znam sta zelim a sta ne :ppozdrav:
Evo pogledaj kakvu kabinu ja hocu :cao:
dhftok.jpg
 
Nema problema, ja ti samo kažem šta je mnogo jeftinija varijanta.
Prelistaj temu Klas, jer mislim da negde ima slika gde je čovek to uradio i izgleda lepo.

U svakom slučaju, ::svaka cast:: za kombajn.
 
Branko je napisao(la):
Nema problema, ja ti samo kažem šta je mnogo jeftinija varijanta.
Prelistaj temu Klas, jer mislim da negde ima slika gde je čovek to uradio i izgleda lepo.

U svakom slučaju, ::svaka cast:: za kombajn.

Prelistao sam celu temu Class i te sve kabine sto sam video su po prilicno razlicite od ove originalne kabine :zli: :zli: tako da mi pada na pamet ako ne nadjem majstora da narucim kod nekoga da mi donese kabinu sa nekog otpada kombajna iz nemacke, jer se tamo kupuje to sve na kilu i ovde je sredim i namestim :) na kombajn...

Iskreno imao sam jednog majstora u ponudi bio izmeri sve zapisao podatke uglove itd.... i kada sam ga ja nazvao on mi rekao da treba da kupim 16kom cevi 40x40x4mm zid i 8 tabli lima 0,5mm i ja sam mu tada rekao da ja hocu da imam stakla a ne cevi da ne vidim nista.... Hteo je da me osisa za materijal za 3 kabine i jos 1500e za ruke :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: a mom komsiji napravio original kabinu za New Holland-a sa njegovim materijalom za 300e pa mislim gde to ima... :udri: :udri:

NIje mi iz ponizenja nego je ne zelim na class-u jer sam video kakva je sam oblik itd... da sam hteo tu kabinu kupio bih zmaja.... (da ne skrecemo sa teme)
 
Pokusacu da potrazi po oglasima, ali gledam vec zadnjih 2-3meseca i nigde nisam nasao da neko prodaje samo kabinu....

Makar kada bih nasao nekoga ko bi mi prodao sa svog kombajna kabinu da je skinem i namestim na moj, posteno bih mu platio :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Ja, ti imam na Claasu mercatoru 70 Zmajevu kabinu od 142 zmaja i šta joj fali imam sva stakla .. dobro nema grijanja ali kako je tako je u slučaju kiše ja sam pod krovom i nema prašine :ppozdrav:
 
ratarhr je napisao(la):
Ja, ti imam na Claasu mercatoru 70 Zmajevu kabinu od 142 zmaja i šta joj fali imam sva stakla .. dobro nema grijanja ali kako je tako je u slučaju kiše ja sam pod krovom i nema prašine :ppozdrav:

Pa nemam pojma, nekako mi to ne pase nikako :zli: ne bih da se blamiram sa tom kabinom kod nas ovde :) hajde ubaci sliku ako ti nije problem da vidim kako to uopste i izgleda sa zmajevom kabinom...? :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Evo koliko se vidi .. nije to ništa jer moj kombajn je dosta stariji .. :cao:
atme0l.jpg

A evo i iznutra sastrane kako stoji nema nigdje rupa potpuno je zatvorena vrata su drukcije napravljena nego orginal.. tj. mogu se zatvorit dok stric ima mercatora 50 i kabinu od zmaja nemoze zatvorit vrata smetaju m urucice s leve strane .. :cao:
28l9q2u.jpg
 
Sale, ako mu napraviš drugačiji krov i ofarbaš niko neće pogoditi od čega je kabina. ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh