Problem kod postova

Za otvaranje tema mora da imate 30 poruka i staz na forumu 30 dana.
Ova mera je uvedena jer ljudi nisu koristili pretragu vec odmah otvaraju nove teme pa se prave duple teme.
Za slike neznam sta je problem morate biti precizniji.
Ukoliko vam je potrebno otvaranje teme obratite mi se privatnom porukom pa da sredimo.
 
Za otvaranje tema mora da imate 30 poruka i staz na forumu 30 dana.
Ova mera je uvedena jer ljudi nisu koristili pretragu vec odmah otvaraju nove teme pa se prave duple teme.
Za slike neznam sta je problem morate biti precizniji.
Ukoliko vam je potrebno otvaranje teme obratite mi se privatnom porukom pa da sredimo.
E ovo mi pise dole
  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Možete uređivati svoje postove

 
Nisam našao 'ključ' po kom radi editor teksta. Ponekad mogu tekst lepo uredit u više redova i stava, a neki drugi put mi sve ubaci u jedan red, što nije ni pregledno, i teško se to čita. Isto kod opcije odgovaranje mi se ne pokažu sve opcije uređivanja teksta (slika, link...), samo smajlići.
 
Sa čime radiš na poljponfo ( Firefox, Chrome, Opera, IE ), mislim da je do toga problem.
 
Odakle se stvorile ove poruke u mom profilu mislim na ove dve od člana FruitBoyAll
zis
Prijatelji
Pretplate
Photos



  • avatar3850_5.gif

    Juče, 23:25
    zis je upravo odgovrio na temu Zabava, smešne slike, video i ostalo...5 u delu Caffe
    SAMA :haha: kag smo već kod porodilišta kaže jedna bebe drugoj "Vidi ja sam dečak. Kako znaš kaže druga . Vidi imam pišu. Neka kad porastem imaću...
    see more

    771 replies | 95034 view(s)
  • avatar4206_5.gif

    Juče, 08:31
    FruitBoy je upravo odgovrio na temu Dekalb hibridi kukuruza (Monsanto) u delu Semenski proizvodi
    Aj i ja da škrabnem štagod. Vidim da divanite o potpanju kao načinu navodnjavanja. Ja ipak bih se za taj način odlučio kao poslednji od svih. Ova...
    see more

    1521 replies | 176865 view(s)
  • avatar3850_5.gif

    16-08-12, 16:45
    zis je upravo odgovrio na temu Suša 2012 u delu Poljoprivreda
    Dačić: Nema potrebe za vanrednom situacijom zbog sušeBeta | 16. 08. 2012. - 16:35h | Komentara: 0 - Premijer Srbije Ivica Dačić izjavio je danas...
    see more

    314 replies | 23539 view(s)
  • avatar3850_5.gif

    15-08-12, 21:27
    zis je upravo odgovrio na temu Jagode-opšta tema u delu Jagoda
    Izračunaj koliko imaš sadnica po dužnom metru uzmi neki osrednji prosek 700gr po živiću pa puta neka osrednja cena ajde neka bude 125din/kg i ako se...
    see more

    646 replies | 63553 view(s)
  • avatar4206_5.gif

    14-08-12, 23:46
    FruitBoy je upravo odgovrio na temu Šljiva u delu Voćke sa koštičavim plodovima (koštičave voćke)
    Ako ništa drugo ima dobre namere i ciljeve! :D
    see more

    1371 replies | 131828 view(s)
 
Mislim da je to nešto vezano za pretplate oko postova. Moraćmo da pogledamo još.
 
Zamolio bih vas da mi pomognete oko citiranja-quote-ovanja samo dela teksta necijeg posta.Ja pokuavam da idem opcijom "odgovori sa citatom"-citiranja celog posta,pa onda da obrisem deo teksta koji ne zelim.Ali ne dobijem to sto vidim kod tudjih postova,gde je taj deo teksta lepo zaokruzen,pa pise citiram...Kakav je postupak?:sta:.Hvala unapred.
 
Poslednja izmena:
Ovako mora da stoji da bi ti pisalo!

- - - - - - - - - -

[ QUOTE=Ranbobas;637657 ] Zamolio bih vas da mi pomognete oko citiranja-quote-ovanja samo dela teksta necijeg posta.Ja pokuavam da idem opcijom "odgovori sa citatom"-citiranja celog posta,pa onda da obrisem deo teksta koji ne zelim.Ali ne dobijem to sto vidim kod tudjih postova,gde je taj deo teksta lepo zaokruzen,pa pise citiram...Kakav je postupak?:sta:.Hvala unapred.[ /QUOTE ]
Samo se spoje ove zagrade na pocetku i na kraju!
 
Šta se dešava sa postoma ??Sve nešto podvučeno i pojedini delovi pozeleneli.Ili je do mene.:sta:
 
Poslednja izmena:
Dal neko zna zasto ne mogu postati odgovore u sekciju Ponuda mehanizacije ?? Kaze da nemam ovlasti a sve drugo radi kako treba.
 
Nazad
Vrh