Problem kod postova

Pokusacu.
Imas dole taster uredi poruku.Tamo imas opciju da obrises post.
Ne, nemam opciju da obrisem post vec samo da ga izmenim , sto znaci da mogu da uklonim tekst ali ostaje mi prazan post kojeg ne mogu da uklonim.
@peto1 Sa tom opcijom ( ODUSTANI) ne dobijam nista. Moje postove od juce ili od pre neki dan ne mogu cak ni da uredim,prosto receno ni da pipnem.Evo ove postove gore sto sam pisao imam opcije na njima kao i na tvom postu. Ne znam da li sam bio jasan.
 
Brisanje postova nije dozvoljeno iz razloga da tema ne bi izgubila smisao.
Iz istog razloga menjanje poruka nije dozvoljeno 30 minuta od objavljivanja.
 
Ok sad mi je jasno , al ne bi bilo lose da se u tih 30 min. dozvoli uklanjanje celog posta iz prostog razloga sto se desava da covek pogresi i da ne zeli da ima komentar.Tako bi ga uklonio on licno a ovako vi morate prazan post da brisete jer imamo tu mogucnost da u prvih 30 min. izbrisemo tekst ali post ne.
 
Neznam sta da radim!
Kad mi neko posalje post, dodje mi na mojoj email adresi da taj neko mi je sta poslao, i na jebenom engleskom jeziku, koga nerazumem, a u PP na stranici foruma , nema posta!
Sanduce mi je bilo (kao) puno, ja izbrisem pola, i opet ista pesma.
Moze li mi ko reci u cemu je problem?
Pozdrav drustvo, i hvala unapred !
 
E, kada smo kod toga, meni cuva samo primljene, a one koje sam ja slao uopste ni nemam?, mozda je tako i dobro, sporije punim sanduce !
 
Zasto ne mogu da postavim novu temu ni na jednom forumu ili potforumu? Samo mogu da ucestvujem uz pomoc dugmeta "Odgovori" u vec otvorenoj temi. Ranije sam mogao da postavljam nove teme,sad odjednom ne. Veoma je tesko da postavim pitanje u temi koja vec ima preko 400 stranica i tesko da ce u toj dzungli ta tema opet biti nekom od koristi. Postavio sam pitanje u takvoj temi,medjutim vec za 24h se moje pitanje preseli na prethodnu stranu,novi postovi ga pretrpaju.

Hvala unapred na odgovoru.
Pozdrav.
 
Jos jedno pitanje?
Zasto niko ne moze da mi odgovori na prethodno pitanje? :osmeh:

pozdrav
 
Jos jedno pitanje?
Zasto niko ne moze da mi odgovori na prethodno pitanje? :osmeh:

pozdrav

Prvo i prvo po novom pravilu foruma novu temu mozes otvoriti posle 30 postova i 30 dana na forumu.
Dosad su svi koji se prijavljuju otvaraju temu a da predhodno nisu ni pogledali dali postoji takva tema koja njih interesuje. Pa se prema tome upoznavanje sa forumom i malo proucavanja tema nakupi ce se i 30 postova i mesec dana.

Ako ti je bas nesto hitno pisi moderatoru u delu koje te interesuje pa ce ti on otvoriti temu ako vec nema takve.
 
Зашто се поруке не могу едитовати или брисати?
 
Mogu ali neposredno posle pisanja,a dan,dva ili 100 dana kasnije ne moze jer se desavalo da clanovi izmene svoje poruke pa tema izgubi kontekst.
 
Не могу. Јуче чим сам написао поруку нисам могао да је изменим. Ни 3 секунде касније..
 
pozdrav svima.moze li mi neko reci zasto mi je ceo forum na engleskom jeziku i kako da ga vratim na srpski?pola postova ne mogu da desifrujem.
 
Samo onaj ko je otvorio temu može da piše u njoj, tako da za kometare u vezi oglasa samo preko privatnih poruka.
 
Problem kod pisanja poruka kada to pisanje malo potraje.

Naime za ozbiljniju i obimniju poruku je potrebno malo više vremena a kada takvu pokušam da pošaljem već više puta sam dobio poruku :

You do not have permission to perform this action. Please refresh the page and login before trying again.

iako stoji da sam uredno prijavljen. Prvih par ovakvih poruka sam izgubio a zadnju, danas pre par minuta sam na vreme kopirao u drugi word program tako da sam je nakon odjave i ponovne prijave paste-ovao i sasvim normalno postavio na forum.

Molio bih za odgovor
 
Adminstratori, ako nije probelm moze li pomoc, registrovan sam clan od 2011 ne znam kojeg meseca, predstavio sam se i ne mogu da otvorim novu temu, niti da stavim slike. Nadam se da cete razmotriti moj problem. Hvala!
 
Nazad
Vrh