Problem kod postova

Sta se desava.Koristim Tapatalk aplikaciju na telefonu i pojavljuju mi se neki Kinovi.Sta je to?

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 pomoću Tapatoka
 
Da li je još neko imao problema sa tim na Tapatalku ?
 
To nije problem vec Tapatalkov novi nacin da se zahvalis na postu. Zahvaljivanjem se dobijaju poeni i posle tim poenima moze da se npr plati verzija Tapatalka bez reklama.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
To nije problem vec Tapatalkov novi nacin da se zahvalis na postu. Zahvaljivanjem se dobijaju poeni i posle tim poenima moze da se npr plati verzija Tapatalka bez reklama.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
Ja imam te poene a nisam koristio taj način zahvaljivanja, verovatno inicijalna količina.
 
To nije problem vec Tapatalkov novi nacin da se zahvalis na postu. Zahvaljivanjem se dobijaju poeni i posle tim poenima moze da se npr plati verzija Tapatalka bez reklama.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
A gde mozes da vidis koliki imas broj poena i koliko ti treba za noviju verziju Tapatalka.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 pomoću Tapatoka
 
Na prvoj stani kliknes gore skroz desno i otvori ti ovo, tapatalk nalog:
fafcc4f4a3376fec3ffd14a5256db7c8.jpg
 
Nije problem nego ne znam kako se citira vise postova u jednom? Ovo "odgovori sa citatom" unosi samo taj na kojem je to kliknuto a ima i ono pored ali ne znam da ubacim...:sta:
 
Ja bih zabranio citiranje slika jer neki zaista preteruju sa time.Ako je član okačio 5 slika kukuruza mora bar jedan ako ne i više članova automatski da citira svih 5 slika samo da bi pitalo kada je sejan!Mislim stvarno se preteruje i zatrpavaju teme bespotrebnim citiranjem.
 
А довољно је само да напише овако @nikčlana и да га пита или одговори му у свом посту.....поготово оно кад цитирају пост непосредно испред свог.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Овај, а у чему је фора са употребом симбола @?

Овде код нас често видим да га користе као симбол "за", онако како Бобан наводи, иако "у инoземству" тај симбол користе у значењу "од", "код", "у" (енгл. - "at"). Значи, ако има нешто што цитирају некога, користе то @, а ако имају нешто посебно намењено за некога, користе просто "2" (од енглеског броја "two", које звучи као "to" - "за") од па испада ако цитирате неког Милисава, пишете @Милисав (ОД Милисава), а ако имате нешто посебно за Милисава, пишете 2Милисав (ЗА Милисава).
 
Колико се ја (не) разумем у ову технику, за први одговор не мораш журити. А када пошаљеш први, за следећи мораш бити брз и кратак, да би ти се оба одговора појавила у једном, а између њих ће се појавити испрекидана линија (---------------).
 
Ja znam peške način: odgovaraš sa citatom prvom članu, označiš ceo tekst i kopiraš ga ("Cut" bolje). Skroluješ dole do drugog člana, opet odgovaraš sa citatom. Ali pre nego što odgovoriš, skroz gore pre teksta ideš desni klik i nalepiš prethodni deo (Paste). Možda ima i neka opcija, ne znam, ali ovo radi OK.
 
quote_icon.png
Citiram: jjova
Nije problem nego ne znam kako se citira vise postova u jednom? Ovo "odgovori sa citatom" unosi samo taj na kojem je to kliknuto a ima i ono pored ali ne znam da ubacim...:sta:

I mene zanima ovo kada su 2 ili vise komentara citirana jedan kroz drugi , treci....

napr . ovako nesto . . .

citat-kroz-citat.jpg


sadrzina je nebitna , ovo je samo primer citiranje kroz citiranje sa komentarom ( kako uraditi ? )
 
Poslednja izmena:
Koliko vidim, ovde je citiran post koji je imao citat.
Multi quote izgleda drugačije. Ima mnogo načina na vBulletinu. Nisam odavno sedao za kom. Sešću večeras baš da vidim kakva je nauka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije problem nego ne znam kako se citira vise postova u jednom? Ovo "odgovori sa citatom" unosi samo taj na kojem je to kliknuto a ima i ono pored ali ne znam da ubacim...:sta:

Da li neko zna a voljan je da odgovori?

Koristiš onu krajnju ikonicu sa simbolom citata (dupli apostrof) i znakom plus za sve postove koje hoćeš da citiraš (i to redosledom kojim hoćeš da se ti citati poređaju u tvom postu) a za krajnji citirani post koristiš "odgovori sa citatom". Npr. priča se o nekoj temi i više forumaša o tome objavi svoje postove i iz svakog ti je neki detalj interesantan za tvoje pitanje. Onda listaš postove na forumu i kad naiđeš na post koji želiš da citiraš samo klikneš na ikonicu sa znakom plus i kod tog posta se pojavi kvačica ali ti i dalje ne otvara polje za pisanje tvog odgovora. Listaš postove dalje i na isti način obeležiš postove koje želiš da vidiš u citatu. Ali poslednji mora da bude sa "odgovori sa citatom" i onda ti se otvara polje za odgovor u kome su već citirani svi označeni postovi uključujući i ovaj poslednji. E sad ako odgovaraš svima zajedno pišeš na kraju, a ako hoćeš da na svaki pojedinačni citat daš poseban odgovor onda odgovor pišeš iza odgovarajućeg citata (citati su razdvojeni znacima /quote).
 
Koliko vidim, ovde je citiran post koji je imao citat.
Multi quote izgleda drugačije. Ima mnogo načina na vBulletinu. Nisam odavno sedao za kom. Sešću večeras baš da vidim kakva je nauka.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Koristiš onu krajnju ikonicu sa simbolom citata (dupli apostrof) i znakom plus za sve postove koje hoćeš da citiraš (i to redosledom kojim hoćeš da se ti citati poređaju u tvom postu) a za krajnji citirani post koristiš "odgovori sa citatom". Npr. priča se o nekoj temi i više forumaša o tome objavi svoje postove i iz svakog ti je neki detalj interesantan za tvoje pitanje. Onda listaš postove na forumu i kad naiđeš na post koji želiš da citiraš samo klikneš na ikonicu sa znakom plus i kod tog posta se pojavi kvačica ali ti i dalje ne otvara polje za pisanje tvog odgovora. Listaš postove dalje i na isti način obeležiš postove koje želiš da vidiš u citatu. Ali poslednji mora da bude sa "odgovori sa citatom" i onda ti se otvara polje za odgovor u kome su već citirani svi označeni postovi uključujući i ovaj poslednji. E sad ako odgovaraš svima zajedno pišeš na kraju, a ako hoćeš da na svaki pojedinačni citat daš poseban odgovor onda odgovor pišeš iza odgovarajućeg citata (citati su razdvojeni znacima /quote).
Hvala na objasnjenju a ujedno i da probam.
 
U vezi tapatalka... Bilo je azuriranje pa je sad cirkus... Naime, pre nego sto udjem u neku temu mogu da procitam deo tog poslednjeg posta i kad udjem njega nema nego je poslednji neki koji je ranije napisan a dole pise, recimo, 1769/1764 - kao da je napisano 1764 postova a da se nalazim na 1769 sto je van svake logike. I poslednjih nekoliko je istumbano, npr bude ono od danas pa od prekjuce pa od juce itd. Da li jos neko ima ovaj problem?
 
Nazad
Vrh