Problem kod postova

Petru

Član
Učlanjen(a)
15 Dec 2010
Poruka
432
Lokacija
Lokve
Imam problem ,kad god napi[em post kod mene na kompu se moj post pojavljuje na prvoj strani a ne na poslednjoj.
Molio bih moderatore da mi odgovore.
 
zamolio bih operatore da mi odgovore na pitanje koje sam postavio kod mene ceo forum ide naopako molio bih za resenje ovog problema hvala unapred :D
 
Zašto je u poslednje vreme onako malo posetilaca na forumu ne prelazi 500-600 a ranije malo malo i obarali rekorde pa i preko 1300 :cao:
 
Sređuje se forum, neke teme koje nemaju veze sa poljoprivredom, se brišu, i tako se desi da nestane veći broj postova.
 
Pa uspem da uploadujem sliku a kad pritisnem Post Quick reply jednostavno sve nestane samo tekst ostane. A jos sredinom marta sam pitao zasto ne mogu da obrisem moj post i nisam dobio odgovor.Da li vise postovi ne mogu da se brisu vec samo da se izmene ? Evo jos sta se desava , u ovoj temi sad imam opciju UREDI PORUKU sto sad i radim a kad se prebacim u temu drljce ne mogu nista da radim sa mojim porukama, ali ni ovde nemam opciju brisanja celog posta !!!
 
Poslednja izmena:
Hajde probacu jos jednom. Evo uspeo sam nesto je jos kocilo jer nisam mogao da kopiram link, a da li mozes da mi odgovoris i na ostala pitanja ?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh