Industrijska hrana vs. slanina, masni čvarci, kuleni, kobasice, švargle...

branko

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16 Mar 2008
Poruka
8.378
Lokacija
Stara Pazova
Jedan zanimljiv tekst, preuzet sa fejsbuka, koji govori zašto su bolji domaći proivodi od industirjskih...


Margarin je izvorno stvoren radi debljanja purana. Kad je izazvao pomor purana, ljudi koji su uložili sav novac u istraživanja, željeli su vratiti uloženo. Tako su zbili glave kako bi smislili – što učiniti s tim proizvodom, kako bi vratili novac? Margarin je u to doba bio bijela tvar, ni najmanje nalik na hranu, pa su mu dodali žutu boju i počeli prodavati ljudima kao zamjenu za maslac. Kako vam se to sviđa? Smislili su još i dodatnu mudrost: dodali su margarinu različite okusne tvari.

ZNATE LI UOPĆE... Koja su razlike između margarina i maslaca?
Pročitajte do kraja ovaj tekst... Postaje vrlo zanimljivo!
I margarin i maslac imaju približno istu kalorijsku vrijednost.
Ali, konzumiranje margarina može povećati srčane bolesti kod žena za 53% u odnosu na konzumiranje maslaca, kako to navodi najnovije istraživanje Harvard Medicala.

O maslacu
Maslac je nešto bogatiji zasićenim masnoćama ( 8 grama ) u odnosu na margarin ( 5 grama ).
Jedenje maslaca povećava apsorpciju mnogih drugih hranjivih tvari iz drugih namirnica.
Maslac ima mnoge hranidbene prednosti, dok ih margarin ima svega nekoliko – a i to zahvaljujući tvarima koje su dodane u njega!
Maslac je mnogo ukusniji od margarina i može pojačati i poboljšati okus druge hrane.
Maslac je dio prehrane stoljećima, dok je margarin ušao u uporabu prije nepunih 100 godina.

A sad, o margarinu...
Vrlo mu je visok sadržaj masnih kiselina.
Utrostručuje pogibao od oboljenja srčanih žila.
Povećava ukupan kolesterol i LDL (loši kolesterol) te smanjuje HDL (dobar kolesterol).
Povećava peterostruko pogibao od raka.
Smanjuje kakvoću majčinoga mlijeka.
Smanjuje imunitet i imune reakcije organizma.
Smanjuje proizvodnju inzulina.

I sada ona najpogubnija činjenica... I TO JE OSOBITO ZANIMLJIVO!
Margarin je tek JEDNU MOLEKULU udaljen od toga da bude PLASTIKA... I ima 27 sastojaka kao i BOJE!

Već i ove činjenice dovoljne su za izbjegavanje margarina do konca života, kao i svega ostalog što je hidrogenizirano (što znači da je dodan vodik, mijenjajući time molekularnu strukturu dotične tvari...).

Poslužite se i sami pokusom:
Kupite kutiju margarina i ostavite je otvorenu u garaži ili na nekom sjenovitom mjestu. Nakon nekoliko dana, zamijetit ćete nekoliko pojedinosti:
* ni jedna muha, pa čak ni one dosadne sitne voćne mušice, ne će ni prići margarinu (to bi vam trebalo nešto reći...)
* margarin se ne će pokvariti ni promijeniti miris, a to zato jer nema hranidbene vrijednosti. I ništa ne će narasti na njemu: ni gljivice, ni plijesni... Čak ni oni sićušni mirkoorganizmi ne će na margarinu naći podlogu na kojoj bi se udomili. A zašto? Zato jer je margarin gotovo plastika. Biste li rastopili svoju plastičnu posudu i namazali je na svoju plošku kruha?

I dodajte mi maslac... MOLIM!
 
Ovako izgleda kod mene:
ulazak u pekaru ~ona -ja.
~Dobar dan.
-Dobar dan.
~Izvolite sta zelite?
-Jedan hleb,nebitno koji samo da je vruc.
~Izvolite i ostalo sto ide.
-U sebi pomisljam a sad razguli do stana pa hleba vruceg i masti sa sve soli i paprikom. :D
P.S. Od 2 margarina koja sam kupio od kad sam dosao u NS ovaj drugi stoji i nece biti pojeden dok neko drugi ne dodje na sendvic. :D
Post je spojen: [time]1295876022[/time]
_________________________________________________
P.S. Kad budem isao u veliku kupovinu idem da trazim nesto u plavoj foliji...npr maslac. :D :D
 
Bogami ja mrsim! Svake godine uradim laboratoriju i do sad (da kucnem u drvo) holesterol, secer, trigliceridi... sve normalno ::000:: govedje meso stvara vise holesterola. Kad kuvate nesto govedje pa se ohladi, jel ste videli kako se loj stvrdne na serpi?? Tako isto i u venama, a svinjska mast kad se malo samo ugreje curiii :haha: A ni margarin ni one proizvode sa "smanjenom" masnocom retko koristim.
Pusnica je moje svetiliste :haha: :haha: :haha:
 
@ Kosjerac
Za nas punije kazu da smo svoj spajz (ostavu) napunili, pa sada samo filtriramo. ::namigivanje::
Ali nije mi problem ni proveriti hol. i pritisak to mi je struka.
 
Mast istopljena u emajliranom kazanu , suvo meso iz pusnice ,slanina i cvarci plus beli luk ,ko da dobije holesterol i trigliceride kad i deca treba da jedu mast da bi mogao organizam da im sintetise vitamine. Ovaj zejtin sto se prodaje je po mom misljenu spreman za bacanje ali kod nas ni preradjeno ulje ne bacaju pa mislim da nam daju otpad u flasama zejtina.
 
Deca da znaju od cega se prave industrijske virsle,pastete i ostale njihove gluposti nikada ih ne bi ni probali. Kada se to pravi u kucnoj reziji onda je to druga stvar, ali zivot je takav da ne mogu svi da priuste sebi domaci proizvod nazalost. :cao:
 
Lepo moj deda kaze a blizu mu je 80godina "Manite me i lekova jos sam ja zdrav dajte vi meni rakije i slanine" kaze kad prestanem da jedem necu ni da zivim onda i u pravu je. :D
Sad ispadnu ludi nasi stari sto su jeli zalivanu kobasicu u mast,slanina,pa jeli su na njivi prljavih ruku i niko nije dobio trovanje ili neku tezu bolest,a od ove njihove "higijenske hrane" nema ni ukusa ni snage. :D
 
O cemu ti ?? :sta:
Ja pricam o kobaji i dacu joj da proba cim dodje kod mene kad god dosla kobasice uvek ima. :D
ok5vzm.jpg
 
Ja sam stalno pisao o kobasici od mlevenog mesa,soli,paprike i to ima veze sa temom a o cemu ste vi mislili dok ste citali stvarno ne znam. :cao:
 
:haha: :haha: :haha: Nije joj mesto u ovoj temi ali sve mi miriše na banane! :haha: :haha: :haha:
Goran IHC, konkurs je stalno otvoren a prijem u upravu po zasluzi i potrebi, isplati se pokušati.

Što se mene tiče, nema te industrije koja može da konkuriše domaćim duvan čvarcima.
 
Kada smo vec kod cvaraka, najbolji su podgrejani sa vrucim ustipcima i ribanim kiselim kupusom normalno FUTOSKIM. ::namigivanje::
 
I malo sveze dimljene kobasice u "smederevac na zaru" sa dvopekom isto na smederevcu... ::svaka cast::
 
Nazad
Vrh