Lamborghini

1506 Lamburgini motor uradjen ove jeseni generalno 150 HP TURBO pREDNJE GUME KO U MENE NA ZETORU ZADNJE 16.9 30
 
Proverit cu uskoro . Njima vise neverujem nista . Pise da je massey 3090 visok sa kabinom 277 cm . Al malo morgen ja morao potpuno da izduvam zadnje gume i opet jedva usao u supu od 270cm.Sve su to isti motori cak i felne na same laser sto sam ja gledao od 130 hp i lamborginiju su iste..
 
Ovaj Lamborghini je u principu identičan sa Same Laser, sve živo je isto sem stranica na haubi, boje i natpisa, jedino im motor ne bi trebao biti isti jer Laser ima SAME motor. Motor na ovom 1506 ne može nikako biti Lamborghini zbog snage,oni nisu uopšte pravili tako veliki motor. Gledao sam na trattore.it i katalog rezervnih dijelova za ovaj Lamborghini i motor je sasvim identičan onom na mom Hurlimann H-360, samo što ima 6 klipova. Zanimljivo je da, prema konedata, SAME traktori imaju samo SAME motore (ovi stariji, novije nisam gledao) dok možemo da nadjemo Hurlimane i Lamborghini traktore sa svojim ali i SAME motorima. Činjenica je da su SLH/SDF motori jako slični, vidio sam mnoge prave SAME motore u starim SAME traktorima (PAnther, Saturno, Centauro, Minitauro...) i svi imaju isti donji dio bloka, iste ili gotovo iste kolijevke, iste PVP pumpe, isti predji dio bloka (gdje je razvod). Razlike počinju tek gore jer stari SAME imaju vazdušno a Hurlimanu vodeno hladjenje. Poznat mi je podatak da je SAME dao zadatak Hurlimanu da za cijeli SLH koncern razvije motore sa vodenim hladjenjem pa otuda sigurno i potiče ta velika sličnost, pošto je Hurlimann jedini u grupaciji imao iskustva sa vodenim hladjenjem.

---------- Poruka napisana 03-01-12 u 19:26 ---------- Prethodna poruka je 02-01-12 at 21:46 ----------

Jel to taj traktor na prodaju

http://www.pik.ba/artikal/2361682/traktor-lamborghini-1506/
 
ivvchy.jpg
 
Današnja isporuka za Lamborghini Victory 230
Filter klime
Filter hidraulike
Ulje za reduktor prednjih točkova
slika000.jpg

slika001.jpg

slika002.jpg

slika003.jpg
 
Evo jednoga sto se stalno vrti u oglasu cena nije nesto prevelika,sem sto je kod nas nepoznata marka pa je razlog mozda bojaznost ljudi...
bigp82211821355493685.jpg
 
Razlog sto se taj dugo vrti po oglasima je taj sto je traktor go krs. Isli smo ujak i ja da ga gledamo. Traktor je farban, ne radi mu kompresor, samim tim ni sediste koje je i menjano, kabina iznutra izgleda ocajno, traktor nema niti jednu poteznicu, zadnje gume su za bacanje, sati su vraceni i to ohoho... Cena je ta 30 i kusur hiljada eura + pdv. Ni pijan ne bih uzeo taj traktor.
 
Posle se ja mislim reko prednje gume mitas pise nove su,reko sta je taj radio za 3000rc da su se gume olizale,reko tu ce bit da sati ne stimaju.
 
Ta ko zna šta mu radi a šta ne, sa kapije smo videli da je krš. Ujak je pogledao na uvoznim papirima u kabini, cena 12000 eura. A gospoda koja ga prodaju se doznaju u traktore ko Marica u kriv.... Žali Bože toliki put.
 
kad su uvozni papiri u pitanju ja na to ne obracam paznju,npr za moj kombi je stajala vrednost 2 900 e a u pitanju je mercedes u extra stanju,ako imas covka na carini da malo cstis,on ce ocas posla d ti obori vrednost jer oni procenjuju po katalogu
 
:sta: da n ije ugovor o kupovini?? jer koliko znam ti tamo njega odjavis dobijes fotokopiju saobracajne i jos neki papir (kao vlasnicki list ,mada to zavisi od zemlje gde kupujes) a ostalo se sve radi kod nas
 
Razlog sto se taj dugo vrti po oglasima je taj sto je traktor go krs. Isli smo ujak i ja da ga gledamo. Traktor je farban, ne radi mu kompresor, samim tim ni sediste koje je i menjano, kabina iznutra izgleda ocajno, traktor nema niti jednu poteznicu, zadnje gume su za bacanje, sati su vraceni i to ohoho... Cena je ta 30 i kusur hiljada eura + pdv. Ni pijan ne bih uzeo taj traktor.
tesko da nadjes ocuvan polovan uvozni,to je isto kao i sa automobilima.Vraceni sati,nalickani....Za nas je rus i caooooo
 
Evo jednog dobrog,a relativno jeftinog u Madjarskoj 2008god oko 27 000e dodje,jedino ne znam rc ali sudeci po gumama i ostalom stanju nema ih puno.
imag0089.jpg
 
Nazad
Vrh