Lamborghini

basic je napisao(la):
Ja sam imao 4 komada, ali svi od 55do 60 konja, i imali su polovican uspjeh sto se tice motora.

mada je velika razlika i mislim da se nemogu porediti. :D

Jbga, ovo čudo ima poveliki motor, 4200 kubika. Čitao sam o njima na netu, priča se da je motor veoma pouzdan i mali potrošač, ali da je prilično bučan (vazdušno hladnjenje, ona turbina zavija ko luda). Ovih dana ću ići da ga pogledam, baš mi se svidja, mada pojma nemam gdje naći dijelove za njeg.
 
Imam jedan peoblem imam duplaka Lamborginija 754 i sad mi je otisao jedan klip cilinder i komplet karike papiri traktora su mi dosli od torpeda neznam tacno da li je greska bila ili nije imao svojih orginalnih papira pa sam imao i problema da registrujem traktor pa cak i brojevi motora su mu prekucani ali sad mi je najveci problem naci navedene djelove koji su mi otisli na traktoru da li znate gdje bi mogao pronaci te djelove nije bitno da li je to u Hrvatskoj,Sloveniji,Srbiji ili Italiji traktor je rastavljen i imam te djelove koji su otisli pa vas molim ako mi mozete pomoci samo da mi kazete lokaciju gdje bi mogao te nove djelove pronaci unaprijed HVALA!!!!!



Molio bih Vas da se prvo predstavite u delu foruma namenjenog za to!http://poljoinfo.com/index.php?topic=2.0
 
Husein je napisao(la):
Imam jedan peoblem imam duplaka Lamborginija 754 i sad mi je otisao jedan klip cilinder i komplet karike papiri traktora su mi dosli od torpeda neznam tacno da li je greska bila ili nije imao svojih orginalnih papira pa sam imao i problema da registrujem traktor pa cak i brojevi motora su mu prekucani ali sad mi je najveci problem naci navedene djelove koji su mi otisli na traktoru da li znate gdje bi mogao pronaci te djelove nije bitno da li je to u Hrvatskoj,Sloveniji,Srbiji ili Italiji traktor je rastavljen i imam te djelove koji su otisli pa vas molim ako mi mozete pomoci samo da mi kazete lokaciju gdje bi mogao te nove djelove pronaci unaprijed HVALA!!!!!

Pa probaj ovdje :)

http://www.zlatno-polje.com/index.aspx

Radnja je u BiH
 
Hvala druze sutra cu ih nazvati sad mi je kasno ali ako nadjem djelove koji su mi potrebni duznik sam ti pa ako budes kad prolazio kroz kozarac mjesto blizu prijedora navrati makar na pice veliko HVALA!!
 
Husein je napisao(la):
Hvala druze sutra cu ih nazvati sad mi je kasno ali ako nadjem djelove koji su mi potrebni duznik sam ti pa ako budes kad prolazio kroz kozarac mjesto blizu prijedora navrati makar na pice veliko HVALA!!

Evo ti origilan dio, jes da je u Njemačkoj al sigurno mozes nesto organizovati:

http://traktorteile-shop.de/shop/ar...pl..html?shop_param=cid=1875&aid=55538019045&

Tu imaš cilidnar, klip, karike i osovinicu u klipu za 213 evra. Nije jeftino al jbga, dijelovi za Lambo su skupi mnogo :(
 
Hvala drug na ovako korisnim informacijama neznam kako da vam se zahvalim cijena mi neigra neku veliku ulogu nemoze se nigdje jeftinije ni naci
 
Jesi uspio nešto organizovati za dijelove? Ajd ako mozes nabaci neku sliku tvog traktora, posebno motora ako je rasklopljen, baš me zanima kako izgleda taj klip što je krepao.
 
e druze nisam stigao ti odmah odgovoriti sutra ti saljem slike traktora i vidjecu posto nemam tacno broja motora mozda narucim djelove u italiji posto imam neke rodbine tamo
 
I ja tako mislim, :sta: tu sam ga i video samo nisam lepo obelezio koja je serija u pitanju.
14t1szr.jpg


ili ovaj

214xorb.jpg


Ovaj ima jednu rupu vise na haubi tako da je pre 955
 
znaci u sustini nepouzdan traktor ako nisi prvi vlasnik,ustvari i ako si 1 neznaci nista.delovi papreni,osetljiv na gorivo itd
 
dejan 77 je napisao(la):
znaci u sustini nepouzdan traktor ako nisi prvi vlasnik,ustvari i ako si 1 neznaci nista.delovi papreni,osetljiv na gorivo itd

Jesi radio s njima pa se lose pokazali? Čudno da ovako mator traktor bude osjetljiv na gorivo, oni su se radili od 79-85 čini mi se (na konedata pise tako), ipak je tu sve mehanika čista. Gledam sam par snimaka na youtube, stvarno je ovaj 955 zvjerka, al sto ti kazes...ko zna ko je ovo sve vozio, farban je (vrlo) očigledno, 30 godina star...mada nije skup spram cijena traktora sa prednjom vučom u BiH, mogao bi se sigurno uzeti za 6000 eura. Mozda odem da ga pogledam ovih dana, bar iz radoznalosti, nisam ranije nikad vidio ovako veliki Lamborghini. Dijelovi su sasvim sigurno jako skupi.
 
ja sam hteo da uzmem ali mnogo noviji i mnogo veci ali kada sam se raspitao razocarao sam se.
 
poz svima,imam jedan lamborgini 745 u ponudi za 15500 KM Pa bih vas molio da mi kazete nesto o njima ,kakvi su i imali dijelova

Post je spojen: [time]1299942356[/time]
_________________________________________________
znaci 754 dt 84 godina
 
993psm.jpg
Evo jednog koji je meni orao neke panjeve . Da oživimo malo temu.Mislim da su Lambur. Same iHurliman isti traktori i da za celu ovu grupaciju motore daje Lamburg.
 
Same, Deutz, Hurlimann i Lamborghini čine SDF koncern. SAME je kupio Lamborghini još 1972. godine a Hurlimann 1976. godine a Deutz-Fahr 1995. SAME je koristio svoje, Lamborghini i Hurlimann motore a posle masovno i Deutz. Najvise su se (posle SAME motora) koristili Hurlimann motori pošto je Hurlimann 1977. predstavio novu seriju motora sa vodenim hladjenjem. Ne znam o kojem se modelu radi na slici, ako znas javi pa cu da vidim, meni se cini da je to 956 , 1106 ili 1306. AKo je jedan od tih onda ima Lamborghini motor, ako je jači onda je Hurlimann motor unutra (to su 1506 i 1706).
 
Nazad
Vrh