Same

Znam licno vlasnika i traktor je kod njega vec 4 god. ,cini mi se. Licno je isao u Francusku i tamo ga je pazario... Ovde kod nas je radio nesto preko 30Ha zemlje i to tanjiraca i plug,nije radio transport!
 
Dali neko zna da mi kaze nesto o Same Laser3 160?
Nasao sam jednog sa 1460rč i 2012 god.
Znam da je traktor cista mehanika i da je ceo manuelan.
Vredi li to kao masina
 
Zna li neko nesto vise,i ima li iskustva sa same solar 35,kako se pokazao,iskustva,odrzavanje itd... Meni treba tako neki traktorcic za voce,malinu,sljivu i druge manje poslove.Hvala
 
Imamo same arriette valjda '68 godiste. U njega je ubacen rakovicin motor od 105 ks. Interesuje me dali neko od vas ima takav traktor? :ppozdrav:
P
Pozdav Ljudi ! Sad kolko hiljada evra vredi ova masina ?

- - - - - - - - - -

Imamo same arriette valjda '68 godiste. U njega je ubacen rakovicin motor od 105 ks. Interesuje me dali neko od vas ima takav traktor? :ppozdrav:
11143r6.jpg
Dobar dan! Voleo bih da kupim takav traktor Same ariette ! Ako imate javite ! Ili koga ima na prodaju ! Hvala
 
Dali je neko probao da ubaci S44ku iz 577 ili zmaja 132/133 u same leone 70 (onaj sa V motor)?
 
Može li se nešto dogoditi ukoliko je same explorer 65 vožen
stotinu metara sa zategnutom ručnom?
 
Imam Hurliman H 468 DT, odjednom je prestao da koči, samo po malo hvata, a pre toga je kočio nenormalno, crevo nije nigde puklo, ne vidi se ulje nigde spolja, šta je moglo da se dogodi?
 
Nije vožen pod ručnom, a ulje je iz boce negde izašlo, ko zna gde, a može li vožnja pod ručnom da naškodi pošto je komšija tako terao samea?
 
Nazad
Vrh