Same

S3RiOUS

Član
Učlanjen(a)
3 Feb 2008
Poruka
270
Lokacija
Novi Karlovci
Kod nas u Sasama trenutno postoji jedan Same stariji tip ali je zaribao zbog dobrog odrzavanja. Inace nisu losi
 
U suštini ista stvar ko Lambo, Bane ima dva Super Titan-a, a evo i njegovog voznog parka.
 
Imam traktor Same leopard 90 turbo 1984 god, zna li neko koje ulje ide u hidraulik? Hvala.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1235383589[/time]_________________________________________________
evo još koja slika :cao: :cao: :cao:
 
po izgledu mi se svidja ali po ceni ne jer kosta oko 50000evra inace isti je kao deutz fahr agrofarm ili lamborghini u vlasnistvu sdf korporacije :D
 
Da se prvo predstavim aleksandar iz Rumenke pored Novog Sada, student po prirodi ::namigivanje:: 84 godiste !!
E sad potreban mi je radionicki prirucnik za same traktor titan 190 ukoliko neko poseduje mozda u pdf formatu i voljan je da ga podeli ili zna neki link za tako nesto !!
Bilo bi mi od velike pomoci !
Unapred zahvalan !!!
 
čitam u oglasima same 110 sa trobraznim plugom 4000 € šta mislite o tome mislim da nije greška u štampanju pošto sam par puta viđao isti oglas
 
Malo da se osveži tema :cao: :cao:

Same Explorer 95 Classic 2006.g.

i619999_Slika002.jpg
i619998_Slika003.jpg
i619997_Slikazor0084.jpg
 
reci mi sanana kako si zadovoljan sa samem?kolko si ga platio? kako se pokazao i kolko ima sati?jesi li imao nekih problema i kvarova? jel ima klimu? po meni izgleda dobro samo kabina mi se cini nekako mala i staromodna ali ok,dobar ti je to traktor i nek te duugo sluzi :ppozdrav:
 
Pre 2 sata smo bili sa komsijom da vidimo neki plug pa nam je covek sa Same silver 105 pokazao kako plug radi. Posto je dosta tvrdo Sama stenje i gubi obrtaje ali dim se nevidi iz auspuha ,izgleda jako lep traktor.
 
*~ JOHNY'89 ~* je napisao(la):
reci mi sanana kako si zadovoljan sa samem?kolko si ga platio? kako se pokazao i kolko ima sati?jesi li imao nekih problema i kvarova? jel ima klimu? po meni izgleda dobro samo kabina mi se cini nekako mala i staromodna ali ok,dobar ti je to traktor i nek te duugo sluzi :ppozdrav:

Prezadovoljan sam, koštao je malo manje 40.000€ sa svim mogučim porezima i kamatama, odlično se pokazao, stvarno traktor ima snage da je to neverovatno, ima oko 1300 rh, mada nisam 100% siguran morao bi pogledati, jedina mu je mana što nema klimu.
Imali smo nešto sitnih kvarova, npr. propišo je lajtung od ulja dovoda na volan i čini mi se ništa više, redovito održavanje i teraj braco koliko očeš :D
Ima super izoliranu kabinu, kome smeta šta izgleda staromodno, ajde bre unutra je ko u autu, hvala, nadam se da oće :cao: :cao: :cao:
 
hurli xa86 je napisao(la):
Kolega ŠANANA kako neče imat snage kad oreš s 2×14 :ppozdrav: :haha:

a ma znaš ti dobro da sam ja orao i sa 3x14'' :cao:

a sa ovim 2x14 mogi regolati ak oću, inače u mom kraju ima nešto masne glinaste zemlje, teške za obradu ko vrag, e tu je zakon 2x14'', ja orem i do 40 cm i zato velim da ima snage jer vuče ko mutav, inače u toj zemlji je potrebno 50+ks po brazdi od 14'', prije sam oraj s 565 i 1x14'' na svojih 30-35 cm da bi se dobro izoralo
 
stvarno šteta, 40000 eura za traktor koji nema klimu :sta:
 
Nazad
Vrh