Slobodna diskusija o žitnim kombajnima

Učlanjen(a)
8 Jan 2011
Poruka
6.128
Lokacija
Petka,Pozarevac
Sta mislite da li ovom treba registracija
1zqu781.jpg
df7ek3.jpg
20scbpv.jpg
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

Do sad nisam cuo da je neko cuo ali je izuzetna stvar za male posede :ideja: :ideja: :ideja: KOmande su u kabini traktora na rucici tj. dzoistiku.
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

ljakse je napisao(la):
Po meni SUP-ovi trebali bi da registruju svaki kombajn što postoji u srbiji bez problema...JA JOŠ NISAM ČUO DA NEKO UKRAO KOMBAJN OD NEKOG.
sto se krađe tiče ko je lud da krade i tu muku sebi nabija na vrat
Post je spojen: [time]1295501791[/time]
_________________________________________________
srdjuanzorz je napisao(la):
Sta mislite da li ovom treba registracija
1zqu781.jpg
df7ek3.jpg
20scbpv.jpg

ima claas junior isti takav a ima i deucov kombajn m660 isti takav samo ima svoj motor i to
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

Ima, skoro savaka marka je pravila do 1985 jer do tada je imalo ljudi koji su radili oko 50 h. i na zapad. a velika prednost tih kombajna je sto ne mora da se registruje
 
Odg: REGISTRACIJA KOMBAJNA

ajd' neki ljudi koji nemaju kombajne pa razumem da nisu videli,al' ti danger da ne vidis...al' dobro.
106lfgm.jpg

m9b01y.jpg

353a075.jpg

23jj3h0.jpg


odoh u :off_topic:
 
ljakse je napisao(la):
Imam jedno pitanje.Kako načinješ parcelu s ovim kombajnom ako imaš posejano kod komšija?

Pa druze, prvo put moras da progazis po svom, pa onda tu gde si pokosio tuda se vratih i pokupis to sto si prvo pogazio..... :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

A ko je rekao da taj kombajn moze da uzme onaj koji radi do 50h, prvo bih se zapitao da li ga on ima...? Ili ima nesto drugo naravno...? :D

Onaj Deutz Fahr moze dnevno da uradi do 5kj... :cao: pa sada ko radi do 50h mislim da mu se to bas isplati :haha: :haha: :haha:
A usput ako nekoga zanima koliko ja znam taj sa slika se prodaje vidjao sam ga u oglasima, ali mu je cena paprena :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 
Ne bih da neupucene ucim ali radio sam 2 godine po 25 h sa ovim kombajnom i moze dnevno da uradi od 4 do 5 hektara,zavisno od premestanja.Posto je prodat dajte predloge sta kupiti novo za 10000-ak e.Nemojte kuditi konja koga niste jahali kazu nasi stari.
 
srdjuanzorz je napisao(la):
Ne bih da neupucene ucim ali radio sam 2 godine po 25 h sa ovim kombajnom i moze dnevno da uradi od 4 do 5 hektara,zavisno od premestanja.Posto je prodat dajte predloge sta kupiti novo za 10000-ak e.Nemojte kuditi konja koga niste jahali kazu nasi stari.


Nikako me ne mozes ubediti da moze da uradi 5h za dan :haha: :haha: :haha: :haha: jer ima toliko toga.... ali necemo se svadjati :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh