Slobodna diskusija o žitnim kombajnima

Gde potraziti letve sa uvlacnih lanaca za deutza starlinera 4040. Ima 3 lanca.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Bas tako, U petak stigle iz Srbije, 8komada 200 Eura. Danas izvagao, prilicno su jednake. Prvi par 4.730 i 4.730kg, drugi par 4.740kg i 4.740kg, treci par 4.810kg i 4810kg, cetvrti par ima razlike 20g, 4730kg i 4750kg. Sutra slava, utorak postavljam.. mucobieno Ja sam te lance na proslom kombajnu kupio u Novom Sadu u nekoj firmi,poslao uzorak, i dobio busom nazad, mogu ti sutra dati kontakt. Na ovom kombajnu su na pola naspanovati, vjerovatno cu ih zamijeniti, da slucajno ne bih pukao u sezoni. 100 Eura sam platio dva lanca..
 
Izvinite greska u kucanju. Debeli prsti a mali ekran. Trazim letve za grlo. Trebalo je pisati letve sa uvlacnih lanaca. Jedna strana nam je prosle godine prezubila. Pa je 3 4 letve pokidano. Terali smo pola dana tako. Nije se primetilo na vreme.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Ako nema kupiti gdje gotove, kupi L-profil i isijeci na mjeru po starim, izbusi rupe i gotova stvar..
 
Izvinite greska u kucanju. Debeli prsti a mali ekran. Trazim letve za grlo. Trebalo je pisati letve sa uvlacnih lanaca. Jedna strana nam je prosle godine prezubila. Pa je 3 4 letve pokidano. Terali smo pola dana tako. Nije se primetilo na vreme.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Probaj da nazoves Agromar ili Agro fd. Trebalo bi neko po uzorku da pravi,probaj i Sigmu mol.
 
Ja sam kupio u Bg, poslao covjeku uzorak, 8 komada, 200 Eura. Kontat na PP kome treba, ne bih bas javnoo..
 
Pozdrav kolege imam problem sa hladnjakom na Zmaj 142 procurio pa mi je potreban neki dobar majstor koji krpi hladnjake ako imate neki broj moze i na pp.Hvala
 
A da zovete ovlasteni servis?

Da pogodim: "To je preskupo a ne znaju sta rade"



S covjekom su se sprdali ovdje a mogao je svakome pomoci...
 
Ma otpustite kajseve,probajte pajserom sve lezajeve,da nemaju lufta i gas. Mi nista nismo merili kad smo remontovali kombajn,lezajeve koji su bili za zamenu,stavili smo Skf po mogucstvu prosireni sa rupicama u koje moze da se usprica mast, oni koji su bili na njemu samo su dobili novu mast,ostatak koji ima mazalice dobija LPD mast i nema brige.
 
Ja sam danas kod ovih http://www.putnikpromet.co.rs/ kupio uvlacne lance u grlu. I na proslom kombajnu sam kupio kod njih. Kad sam uporedio nove sa starim lancima, stari nisu potroseni ni 50%, ali ipak novo je novo. mucobieno vidio sam da ima letve, ali nisam pitao kolika je cijena..
 
Nazad
Vrh