Lucerka

Trenutno je u ovom stanju,a cim krene slikam,bilo je 8 bala po kja sobzirom da dobra detelina daje 10 bala na kj ja sam prezadovoljan za prvo kosenje
a7f590cbac47ec0f08d042d6b3f9d7e7.jpg
7172991ec05c0a7fed353f937ee4da0c.jpg
8c17a199145f0ff6dd46a0ca2f6c0f0d.jpg


Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока
 
Mi smo jutros prevrnuli,odgore delovala suvo,tj prepecena od sunca medjutim nije za baliranje. Odlazemo za sutra ili prekosutra.

P.S Maticu, zabranjeno reklamiranje. :osmeh: :haha:
 
Baća ne reklamiram se nego niko da izvesti o stanju na terenu pa da pitam kako su ljudi zadovoljni.Večeras grabim preostalih 5 kj koji se u Nedelju baliraju.
 
Prskana listegom kad jebila oko 10 -15 cm visine sa 0.3 l/kj a posle kosenja nije,buba je nije dirala.ostale parcele prskane decisom posle kosenja

Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока
 
Danasumoto u foliju 10 rolobala,i sad bi ja njih dovezo kuci a ovdje mi savjetuju da cekam dok bale odrade.Smetaju mi gdje su trenutno.Dal ce im smetat ako ih kroz koji dan budem prevozio :sta:
 
Danas doneo lucerku pokosenu u cetvrtak ,dva puta razbacivana paukom.
Sa 0.9ha samo 266 bala, buba je urnisala.
 
Ja ograbio sinoć preostalih 5 k.j i planirao sutra da baliram a danas pljusak od 12 litara.Ujutro idem da prevrnem i vidim šta će biti.Obećava dosta jer je bube nisu dirale ali sve zavisi od vremena.
 
Mi danas balirali,utorak pokosio,149 po kj.pre nedelju dana balirali mladu lucerku,tamo 120 po kj.
 
Cim je najbolje prskati zasnovanu lucerku sad u prolece protiv sirokolisnih a po potrebi i uskolisnih ?? Tu je negde izmedju 15 i 20cm visine
 
Nazad
Vrh