Lucerka

Da li je neko ugradjivao uredjaj za inokulant?Od cega dobija pogon?Kako se krecu cene celog uredjaja i gde se moze naci?I ako ima neka slika da se vidi kako zapravo izgleda.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
@Dobricanin
Koja je cena ??
Moracu mozda I ja da potrazim negde da imam u rezervi. Jel budu bale teske kad se balira sa inokulantom a nije skroz suva lucerka ??


100€ 5 flasica. Ja sam uzeo samo za svaki slucaj,ako se najavljuje kisa a ona na pola suva. Pa da,ako baliras normalnu duzinu budu teske,jesenas sam skratio da budu krace i lakse za dizati.

Pantelija

 
Ovo na snimku bi se ladno baliralo i bez inokulanta.Prodaja magle.Bolja varijanta ako već neko želi ranije da balira su rasturači otkosa.A i ima ona narodna da od Boga niko nije oteo.
 
Ne bih rekao.Ne pomazu ni rasturivaci ni kosa koja prilikom kosenja cedi,pritiska lucerku ako ti u zadnji dan pokisne.Sa ovim bi se pre odnela sa njive.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Skupiš je suvu i baliraš posle podne ako je sirova a najavljuju kišu.Dosta puta sam morao tako i ništa joj nije škodilo_Ove godine će biti veselo ako kiša bude zezala non stop.
 
Znam sve je to kocka ali bih probao sa inokulantom..jedan probao...Juce sam pokosio 2 kj i jednu bastu.U bastu je polegla jako,pola sam pokosio pola je ostalo.Sad krece gledanje u nebo.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Kad krecemo sa kosnjom
Slikano danas
dfa1fca1de8036df2f6e4c7aeb6c8a7a.jpg
5fb1d17b18fccd5789f6e5576c227216.jpg
 
Moja je bukvalno do jaja pocela je da sjeda.ako dozvoli vrijeme pokusao bi prije durdevdana da pokosim za sjenazu

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
 
Nazad
Vrh