Lucerka

Jel pokusao neko da nabavi Pionirov inokulant 1155 za baliranje ? Ja zvao promotere kazu izgleda da ga vise nece biti u ponudi, samo sa senazu lucerke.
 
Ja sam danas,sutra ce Nikola da mi javi detalje

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Ja imam 2 flasice, ali bih uzeo jos jedno pakovanje takodje za ne daj Boze

Послато са Moto G (5S) уз помоћ Тапатока
 
Dzaba inokulanti kad nema ni jedan dan sunca.Planirao sam ja prosle godine svakojake kombinacije ali kad nema sunca ne vredi...Ja sam pokosio i skupio jednu bastu jedna rol bala,otisla za par dana jer je bila zelena i to pre ovih kisa.Za veliki cetvrtak sam pokosio struku i pola lanca pa reko kako joj bude,eno je jos na njivi.Imam jos 25 lanca da pokosim a kad cu stvarno ne znam.Ova u bastu sto sam je pokupio eno je vec 15cm.Inace sve au dobile duplu dozu djubreta....Ima da jedu i da placu.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Mi svake godine prvu kosimo u Aprilu, tada bude lepih dana da se pokupi a bude vlage za sledeću da raste.E ove godine bila dosta mala pa nismo kosili a da jesmo krajem maja bi sigurno bila druga da se kosi a bilo bi rezervi vlage i za trecu...jbg
 
Uh al ga je sprzilo. :)

Ima li neko ideju sa cim i kada da ja ovo prskam.Detelina je tek pocela da izbacuje "pravo lisce" .

60279608_1136653579879002_6691232676898144256_n.jpg


60031200_292769048271430_7678333083413643264_n.jpg
 
Juce u prolazu stao na jednu lucerku razgrnem i ocekivao sam da se onih 15-20cm zukog lista muljavi od silne kisurine, kad ono braon boje susi se i otpada! Mora pod hitno da se pokosi plan je za petak i subotu.
 
A baš nam ne ide na ruku što se tiče košnje,ja sam se dvoumio juče da je omlatim i zezno sam se što bisam, zelenoj joj ne bi smetalo da kisne koji dan al aj ga ti znaj kad su najavljivali silne potope...
Ove sedmice je kosim pa šta bude...
 
Nazad
Vrh