Da pokrenemo akciju pa da se okupimo negde juznije

bobanvrb

Član
Učlanjen(a)
26 Mar 2010
Poruka
1.241
Lokacija
Vrnjačka Banja
Mislim da bi trebali da organizujemo jedno okupljanje negde u srbiji ,zato sto nama malim seljacima itekako fali znanja a bogami i druzenja.Pa ovom prilikom molim ljude koji to organizuju da pocnemo neki razgovor u vezi toga.
 
Pa slusaj.Ja sam nov na forumu nisam se nikad bavio tim.Hocu da pomognem ali neznam sta treba da radim.Zbog toga sam i pokrenuo ovu temu da prikupimo misljenja ljudi kako i gde bi to moglo da se organizuje.Pravo da vam kazem tanak sam i sa finansijama da bi mogo nesto da sponzorisem u tom smislu.Mogu da ponudim smestaj nekolicini clanova 5-6 kod mene kuci za to vreme,i mogu da organizujem neku logisticku pomoc oko nekog prostora-sale gde bi bila neka predavanja,ako se organizuje u vrnjackoj banji.Ima nas nekoliko forumasa iz mog kraja pa i oni bi mogli da pomognu.
 
Može se nešto uraditi po tom pitanju.

Ajde da vidimo reakcije i mišljenja ljudi.

Vrnjačka banja je divan gradić iz koga nosim puno lepih uspomena.
 
Branko je napisao(la):
Može se nešto uraditi po tom pitanju.

Ajde da vidimo reakcije i mišljenja ljudi.

Vrnjačka banja je divan gradić iz koga nosim puno lepih uspomena.
neki kolektivni odmor posle zetve u vrnjackoj banji. privatni smestaj nije skup, a ima vrlo pristojnih soba.
 
Branko je napisao(la):
Može se nešto uraditi po tom pitanju.

Ajde da vidimo reakcije i mišljenja ljudi.

Vrnjačka banja je divan gradić iz koga nosim puno lepih uspomena.

neznam ljude koji su organizovali ovaj skup u karlovcima ali ako ih neko zna neka ih kontaktira za neke savete oli tako nesto.

@Kishrobert vidim da si bio tamo i kakva su iskustva?

@zcurcic pa moze se sve srediti ali ja bi iso na varijantu da ljudi sto manje plate.Moze kod mene da budu njih 5-6 tako da nadjemo jos par clanova koji su u blizini i problem smestaja resen
 
futurefarming je napisao(la):
Vrnjačka nije loša ali Dragačevo-Guča je već prava stvar! ::namigivanje:: Pozdrav za mog brata Dukanca! :ppozdrav:

Hvala futurefarming pozz i za tebe :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: A može i Guča :ppozdrav:

North ARMY je napisao(la):
Ma dajte....smesno isao je Rake83 jedini juznije od Dunava,sam je dosao autom niste mogli da se dogovorite da dodjete sa njim...

Znamo da mio južnije od dunava nismo dolazili na okupljanja u vojvodini a bili smo pozvani. bilo bi lepo da mi iz ovih krajeva organizujemo druženje, naravno da svi budu pozvani pa ko dođe došao. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh