Poljoprivredna škola sa domom učenika Futog

meshtro

Član
Učlanjen(a)
28 Dec 2008
Poruka
299
Lokacija
Stara Pazova,Srem
Kolege jel išao neko ili možda još ide u ovu školu:haha:
Ja sam je završio 2006 god,smer '' Tehničar poljoprivredne tehnike'' (čak nisam siguran da taj smer još postoji) i sve četiri godine škole živeo u domu učenika ::namigivanje:: . Sve u svemu jedano veoma zanimljivo iskustvo je bila ta škola :D :D
 
Ja sam bas hteo da otvorim temu jer imam drugaricu koja je isla,kaze da je bilo odlicno i da je skola jedna od boljih tehnicki.
 
eeee pozdrav. ja sam video ovu temu pa sam se bas zbog nje prijavio na ovaj forum. ovako,ja idem u futog i evo me sad u medijateci.inace sam u domu i tamo je super. 1. sam godina i idem za tehnicara poljoprivredne tehnike ili kako to ovde katu mehanizatora. u prvom polugodistu sam imao prosek 4.26 sad cu vam reci i neke profesore mozda su i vama predavali. npr. matematika:gojko todic,geografija:rade jandric,fizika:miroslav smajic. ovde je super.sad je palo i malo snega.u domu sam u sobi 109. pozdrav...... :ppozdrav:
 
Pozdav ajde kad si se već prijavio na forum predstavi se i ovde http://poljoinfo.com/index.php?topic=2.0
I meni su svi ti profesori predavali :D Todić me je naročito voleo u drugoj godini na praksi sam mu traktorom proleteo kroz žičamu ogradu u dvorište ::sramota::,Smajić je verovatno i dalje pogubljen u vremenu i prostoru al u suštini super lik,a Jandrić je ladovina. I meni je u domu bilo super druženje,zaj....cija non-stop :bravo: Ko ti je vaspitač u domu:haha:
 
meshtro je napisao(la):
Pozdav ajde kad si se već prijavio na forum predstavi se i ovde http://poljoinfo.com/index.php?topic=2.0
I meni su svi ti profesori predavali :D Todić me je naročito voleo u drugoj godini na praksi sam mu traktorom proleteo kroz žičamu ogradu u dvorište ::sramota::,Smajić je verovatno i dalje pogubljen u vremenu i prostoru al u suštini super lik,a Jandrić je ladovina. I meni je u domu bilo super druženje,zaj....cija non-stop :bravo: Ko ti je vaspitač u domu:haha:

vaspitac mi je ljiljana zagorac,kazu da je to neka nova.smajic je i dalje pogubljen, a todic je kao i uvek dao nam juce kontrolni na skracenom casu..... kako se zoves? da probam da se prosvercujem mozda mi digne ocenu.....xaxaxaxa...ppozdrav...
 
A ne znam tu vaspitačicu,meni je bio Laušev Negovan poznatiji kao Šeki,ja sam bio na drugom spratu prva soba do vaspitača (zaboravio sam broj), a kod Todića ne spominji ni mene,ni traktor ni ogradu :haha: :haha: :haha: ako ti se prolazi razred. Joj kad se samo setim tog lika sve zajedno sa njegovim staklenim okom,nema veće radosti nego kad kod njega dobijem 2-.. :cool:
Ko ti predaje stručne predmete??
 
ok. :haha: :haha: :haha: masinski elementi sa tehnickim crtanjem:ivan luburic,poljoprivredna proizvodnja:rade barac,mehanicka tehnologija:katarina pilipovic. znaci za ogradu da nepricam nista... :haha: :haha: :haha:
 
A pa imaš sve opuštencija profesore!! Luburić mi je predavao praksu dve godine strašno dobar profesor,kod njega smo čak na praksi pekli rakiju i klali svinje (pa onda nije ni čudo kakvi su se sve cirkusi dešavali) ::namigivanje:: Katarina je i meni predavala mehaničku tehnologiju i kasnije praksu sa njom se čovek lako dogovori,a Barać mi nije ništa predavao on je tada bio upravnik ekonomije pa smo i sa njim dosta sarađivali....
 
sad posle ovog snega se pocela rusiti ona terasa kod velike zgrade...stalno padaju cigle i onaj beton...zamalo mi nije palo na glavu dok sam isao na matematiku....i da bude jos gore na matematici smo imali kontrolni....pa kad bolje razmislim dobro bi prosao da me je pogodilo ono parce fasade sa terase...... e razredni mi je Goran Orelj,on je privremeno ali za stalno mi je Katarina Sterleman....
Post je spojen: [time]1296116347[/time]
_________________________________________________
meshtro je napisao(la):
A pa imaš sve opuštencija profesore!! Luburić mi je predavao praksu dve godine strašno dobar profesor,kod njega smo čak na praksi pekli rakiju i klali svinje (pa onda nije ni čudo kakvi su se sve cirkusi dešavali) ::namigivanje:: Katarina je i meni predavala mehaničku tehnologiju i kasnije praksu sa njom se čovek lako dogovori,a Barać mi nije ništa predavao on je tada bio upravnik ekonomije pa smo i sa njim dosta sarađivali....

stvarno dobre profesore imam,kod katarine imam 5 kod luburica naravno 5 kod baraca imam 4 :( ali sad cu ja to da ispravim i bice sve ok. nadam se odlicnom proseku na kraju 1. godine....
 
Ja sam bio odličan sve četiri godine,bar kod menenije bio problem ako je falila jedna ocena uvek se moglo navući za prosek. A pošto si domac uvek postoji ona priča kako ti treba ocena zbog proseka da bi ostao u domu :D pa se i tu lako može ocena gore. Meni je razredna bila Mioljka Bajić predavaće ti kasnije nešto od stručnih garant
 
xaxaxa...ovo moze da prodje... kazes da si izasao 2006...neznam nikog da napisem da ga mozda poznajes...
Post je spojen: [time]1296162080[/time]
_________________________________________________
zanima me samo koje predmete cu izgubiti u 2. godini. posto ovi sto mi tamo pricaju i nisu bas sigurni pa ako vi znate. znam da u 2. godini dobijam praksu i jedva cekam... i ova praksa preko leta,imate li neka dobra secanja na to zezanje....cuo sam da se u domu preko letnje prakse nemoze spavati od vrucine..... :cool: pozdrav :cao: :cao: :cao:
 
E i ja sam pomalo zaboravio pa nebi da lupam što se tiče predmeta! A što se tiče prakse mehanizatori na praksi su uvek najbolje prolazili :D u početku neka fizikalija,al ako pokažeš da znaš da radiš sa mašinama biće ti super! Nas je od 24 u razredu traktor znalo da vozi nas 6-7 i mi bukvalno ništa fizički nismo radili. Uglavnom prevlačenje prikolica sa stajnjakom od štale do đubreta,kad je sezona na njivi,a zimi u radionici. A letnju praksu možeš da završiš za 4-5 dana ako si vredan i ako ima posla.
A nije leti tako strašno u domu bar meni nije bilo,još ako se prošvercuje po koje hladno :ppozdrav: onda je milina ..... Jel još kruže priče o duhu grofa Koteka koji luta po šumi oko doma? :haha:
 
xaxaxaxa....da grof jos nije dosao ali nadam se da nece ni doci....cuo sam kako su nasli neke sprave za mucenje... svakakve price kruze po zamku cuvenog grofa...... :zli: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Pozz svima, ja sam krenuo Poljoprivrednog Tehnicara- ogled,predmeti su ok, ali imam Latinski jazik, pa me zanima jel to nesto tesko:haha: Kakve ste vi imali ocene is toh predmeta?
 
Nazad
Vrh