Oprema za seno i senažu

Gledajuci slike po internetu verujem da ne dolazi do budjanja senaze, jer na 99% slika bale su spakovane na gomile. Isto pravilo verovatno vazi i za velike cetvrtaste bale.


3017611_2422f6b6.jpg



127f.jpg




570990_3911b986.jpg


I cetvrtaste

p10808.jpg
 
Druze sve sestitke. :ppozdrav: Prvi put vidim pauka sa 7 kandzi, mada kod mene svi imaju rasturace starije proizvodnje sa 3, 4 i 6 kandzi.
 
Kako ide ovaj kinez kolega? Za kabinu znam kakva je ista je kod mene na kinezu.

Inace ja ovih dana polako farbam moju samoutovarnu, skidamo deo po deo i ide smirglanje, zaštita i farbanje, radimo se ručno pa sporije ide i ovo vreme me zeza ne mogu od kiše i snega da radim.
 
Zna li neko ima li gde na prodaju samoutovarna prikolica sa seckom, a da nije mnogo para, moze i stariji model ? Ili neki plac ako ih prodaje.... Znam da clan ZoranPetrov ima za prodaju ali on ne odgovara na poruke...
 
Kako ide ovaj kinez kolega? Za kabinu znam kakva je ista je kod mene na kinezu.

Inace ja ovih dana polako farbam moju samoutovarnu, skidamo deo po deo i ide smirglanje, zaštita i farbanje, radimo se ručno pa sporije ide i ovo vreme me zeza ne mogu od kiše i snega da radim.

Ide dobro, nisam imao vecih kvarova, ranije je silirao, orao dosta, sad od kad sam nabavio Zetore Kinez radi laganije poslove.
Otac htio da ga sad prodamo ali ja nemogu bez njega, navikao sam raditi sa njim dosta poslova.
Ima ih dosta u mom karaju.

- - - - - - - - - -

Zna li neko ima li gde na prodaju samoutovarna prikolica sa seckom, a da nije mnogo para, moze i stariji model ? Ili neki plac ako ih prodaje.... Znam da clan ZoranPetrov ima za prodaju ali on ne odgovara na poruke...

Vidis ovu prikolicu iza Stoll grabilice, cijena joj je 2.000 KM, u dosta dobrom stanju je.... ali ti je daleko.
 
Po meni nisu loši, onako spolja se vidi da instalacija i plastika nisu neki kvalitet ostalo je ok, i kod nas ih ima većinom su fotoni, samo ja i moj rođak imamo jinmu :)
 
Nazad
Vrh