Poljoprivredne masine.

Opušteni su ljudi i jedan i drugi profesor. Lep ispit generalno. Bar je bio davno kad sam ja polagao
 
Huh, ala se davno pisalo ovdje :) Upisao sam master na polj. I imam kao diferencijalni Poljoprivredne mašine. Kažu da je to najteži na smijeru agroekonomija. Pročitao sam sta su ovi ispred pisali i ako je tako, onda se ne bojim. Sa sela sam, generalno, 90% mašina znam u dušu. Jedino o čemu ću morati povesti računa, kako je kolega napisao, jesu stručni izrazi...
 
Cuo si totalno pogresnu inf da su poljo masine najtezi ispit na smeru agroekonomija.....to je sasvim prosecan ispit....
 
Cuo si totalno pogresnu inf da su poljo masine najtezi ispit na smeru agroekonomija.....to je sasvim prosecan ispit....
Hvala na informaciji. Uostalom, ovo su ispiti razlike koje trebam polagati: Poljoprivredne mašine, Ratarstvo i povrtarstvo, Stočarstvo, Organizacija u poljoprivredi, Ekonomika poljoprivrede i Tržište agro-industrijskih proizvoda. Po nazivima, nista mi ne djeluje komplikovano. 10og je svečano otvaranje za master studente, pa se nadam da ce nam blize obrazloziti ove predmete i prof.
 
Poljoprivredne masinie ne bi trebale da ti predstavljaju problem, bar meni nisu iako sam devojka. Ispit se sastoji iz 3 dela: Zadaci, prakticni deo i usmeni.
Ratarstvo i povrtarstvo takodje. Ratarstvo moras dobro da znas, tu prof. bas dosta trazi ali je ok.
Stocarstvo samo osnovno.
Organizaciju isto moras znati ali je jako lak predmet. Brzo se uci.
Iz Ekonomike imas zadatke i usmeni, nista strasno.
Trziste je malo obimnije od ostalih predmeta, imas 2 knjige, zanimljivo i lako ako dobro pamtis brojke :)
 
Poljoprivredne masinie ne bi trebale da ti predstavljaju problem, bar meni nisu iako sam devojka. Ispit se sastoji iz 3 dela: Zadaci, prakticni deo i usmeni.
Ratarstvo i povrtarstvo takodje. Ratarstvo moras dobro da znas, tu prof. bas dosta trazi ali je ok.
Stocarstvo samo osnovno.
Organizaciju isto moras znati ali je jako lak predmet. Brzo se uci.
Iz Ekonomike imas zadatke i usmeni, nista strasno.
Trziste je malo obimnije od ostalih predmeta, imas 2 knjige, zanimljivo i lako ako dobro pamtis brojke :)
Hvala, divna si, mnogo si mi pomogla. Sada znam na čemu sam. Mnogo su mi nesto navikali neke predmete, ali vjerovatno sto su oni kretali od nule pa je to bauk. Javim kakvi ce biti rezultati u narednim mjesecima, nadam se sto prije. Hvala još jedom.
 
Nista, slobodno pitaj ako nesto treba. Moj savet ti je da ne slusas nikog. Dosta njih je naviklo da uci sa skripti od par strana i onda je profesor kriv kada padnu ispit, tako da samo napred.
 
Nazad
Vrh