Tražim dokumentaciju!

Poslednja izmena:
Pokušavao sam ali odma me preusmjere da skinem neki njihov VPN koji se naravno plaća, ali u svakom slučaju hvala
 
Pozdrav svima... Potrebna mi je dokumentacija za traktor SAME SILVER 90 Agroshift... Video sam da Zombie 666 ima tako nešto pa ako si u mogućnosti da mi pošalješ... Na katalogu koji si u ranijim postovima objavio mislim da je broj 938... Hvala unapred...
 
Hvala puno...

- - - - - - - - - -

Zombie 666 ako imaš nešto od dokumentacije za Same explorer 80 i Lamborghini 774-80 isto bi mi znacilo.. Zamenio sam flotu IMT 558 ovima gore pa sam totalno neupućen....
 
Pozdrav forumasi, kako sam kupio traktor BCS Volcan 850 AR, te nisam s njim dobio nikakvu knizicu iz koje bih mogao malo prouciti neke detalje. Zamolio bih Vas sve koji ista znate koji PDF ili web stranicu mi pokazati, bio bih zahvalan. Pozdrav
 
Poslednja izmena:
da li neko ima katalog za kombajn djuro djakovic 1620? ne uspevam da pronadjem nigde?
 
Da li neko zna gde ima da se skine sa neta ili kupi katalog za kombajn Case 2366 (2000. godište)?
 
Ona dokumentacija što je bila u sklopu foruma će se ponovo postaviti online, samo dok dođe na red.
 
Ima li gde na netu da se skine radionički priručnik za traktor John Deere 3650?
 
Nazad
Vrh