Tražim dokumentaciju!

mityoo

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Dec 2008
Poruka
9.411
Lokacija
Ada-Mol
Ovde možete pisati i tražiti dokumentaciju koju nemožete da pronađete, pa ako neko ima može da postavi ili da vam pošalje....
 
zorancile je napisao(la):
Ja tražim od Fiata 1380 uputstvo za upotrebu. Katalog postoji na jednom sajtu.
Pa pošalji nam onda link ka tom katalogu, da ga i mi imamo u našoj zbirci....
Nadam se da neko od članova ima traženo uputstvo i da će nam ga uskoro "uploadovati"
 
http://www.trattore.it/
To je onlajn katalog za Same, Massey, Lamborghini, Hurlimann, Fiat, Newholland, Landini, Mccormick i još neke traktore koji nisu kod nas zastupljeni. Ceo sajt je u flash animaciji radjen pa mora svaki put da se ulazi iz početka. Sajt je na Italijanskom jeziku, ali ima i Engleski, Nemački, Francuski.
 
meni bi trebalo radionicko upustvo,ili katalog ili knjiga ma sta bilo od tehnicke dokumentacije za Case ih 933
 
meni bi trebalo uputstvo za upotrebu od ursusa 1634...nigde ne mogu da nadjem ...katalog rezervnih delova imam...
 
Dali, postoji možda da netko ima priručnik za claasa mercatora tj. ne katalog rezervnih djelova nego upustvo za covjeka koji s njim radi :sta: :cao:
 
potrebna mi je katalog rezervnih delova i radionicki prirucnik za gorenje MUTA kultivator unapred zahvalan cao
 
Potrebno mi je za renault 145.14tx neki radionički priručnik.Bilo šta gde se može videti neka šema hidraulike i tome sličnog.Operator manual imam.
 
Bubu je napisao(la):
Drugari, potreban mi je radionicki prirucnik za traktor IMT 577. Ako neko ima ili zna gde moze da se skine, bio bih zahvalan! :D
Za 577 imaš nešto već postavljeno u temi "traktori" u ovom podforumu... e sad ako neko ima nebi bilo loše da postavi pošto ovo što postoji nije kompletno...
 
Nazad
Vrh