Tražim dokumentaciju!

zamolio bi kolege da mi pomognu da nadjem katalog za kombajn djuro djakovic 1620 za stelovanje kombajna i katalog za heder za psenicu

prijatelju mene je danas zvao korisnik 4075 i rekao da ce mi postom poslati ceo katalog od kombajna dj dj cim mi stigne kontaktiracu te i saljem ti kopiju:ppozdrav:
 
trazim uputstvo za sejalicu "majevica" sestorednu, to jest najvise mi treba ona tabela sto pokazuje kombinaciju lancanika, razmak zrna u redu... ako neko ima da mi posalje il da mi kaze gde mogu da nadjem na internetu. Hvala
 
trazim uputstvo i katalog rez. delova za zmaj 131 (nisam nasao u temama, ne znam dali ima uopste, ili samo za 135?) svaki savet bi dobrodosao, jer mozda nisu ni "izdali" takve dokumente za tu verziju, ali ako ima ko sta za zmaj 131, puno mu hvala, sto stavi :)
 
U potrazi za uputstvom za Zetora 6011 na Hrvatskom il Srpskom jeziku pregledao sam cijeli forum i nisam ništa našo (možda mi je negdi promaklo). Ako netko ima traženo uputstvo u e-obliku bio bi mu zahvalan da ga stavi na forum.
 
Tazim uputstvo za LTZ 60 AB,na Ruskom,Srpskom moze bilo koji jezik.Ili kopija upustva,hvala unapred.
 
Pozdrav za sve clanove. Potrebna mi je upustvo za rad i odrzavanje za traktor Deutz Fahr DX 4.50, ako neko poseduje njegovu knjigu zamolio bih ga da mi posalje u poruci. Hvala unapred.
 
Pozdrav, tražim katalog djelova za stabilni motor aran imam ga doma a ga nebi htjeo razdirati brez kataloga ako ima netko molim vas ako netko ima taj katalog u e-obliku bio bi mu zahvalan da ga stavi na forum.
Hvala unapred.
 
Pozdrav kolege.Potrebna mi je dokumentacija ili bilo sta za motokultivator SOLO RT 10 ,vezano za motor / Minareli horizontalni\ i ulje u transmisiji /Benassi\ ovo sam postavljao i u temi ali nema odgovora skoro 2 meseca izgleda da su retki na ovim prostorima. Unapred hvala.
 
Pozdrav svima, treba mi uputstvo ili katalog delova za ovu cisternu, inače to je cisterna Majevica i služila je za prskanje. Interesuje me dali može da se puni preko ovog sistema.
29384lz.jpg
[/IMG]
15w12h.jpg
[/IMG]
 
Nazad
Vrh